Zestaw stół i krzesła Z193

Wybarwienie/tapicerka: Biały, Angielskie kwiaty INDYGO
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3491 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Siedzisko krzesła Reszta krzesła
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw Z193 to połączenie białego stołu S6 z krzesłami bielonymi Florencja. Prezentowany zestaw stanowi odpowiedź na współczesne trendy wystroju wnętrz.

Zestaw stoły i krzesła Z193 występuje tylko w kolorze białym. Przeznaczony jest do niewielkich pomieszczeń lub takich, których ciemny wystrój będzie w dobrym kontraście z białym zestawem. Białe krzesła Florencja oferujemy w bogatej gamie tapicerek w rożnej kolorystyce. Komplet ten poprzez swój uniwersalny charakter odnajdzie się w każdym niemal wnętrzu.

Stół rozkładany S6 biały
Wykonanie: Stół rozkładany S6 biały jest trwałym meblem, którego blat wykonany został z płyty MDF. Zewnętrzna warstwa blatu to naturalna okleina dębowa, która stanowi wzmocnienie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nogi stołu wykonane są z litego drewna. Stół rozkłada się za pomocą prowadnic.

Wymiary mebla w komplecie . Stół rozkładany S6 biały dostępny jest w rozmiarach 90, 100 oraz 110 cm. Do każdego z tych wariantów stołów dołączone są trzy wkładki po 45 cm każda, co daje możliwość wydłużenia każdego z wyżej wymienionych wariantów o 45 (jedna wkładka), 90 (dwie wkładki) lub 135 cm (trzy wkładki). Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm). .

Krzesło Florencja Białe
Wykonanie: krzesło niemal w całości wykonane jest w naturalnego drewna bukowego. Struktura drewna wzmocniona została bezbarwną warstwą lakieru ochronnego. Nogi krzesła to lite drewno bukowe. Siedzisko pokryte jest pianką poliuretanową oraz wysokiej klasy tapicerką. Kolor i rodzaj obicia można sprecyzować przed złożeniem zamówienia.

Zestaw stół i krzesła Z193 to propozycja dla osób, które szukają połączenia ciekawej estetyki z wysoką wytrzymałością mebli. Zakup zestawu to inwestycja na długie lata, a uniwersalna estetyka mebli jest gwarancją zadowolenia przez cały okres użytkowania.

Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 84 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 48 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 43 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 46 cm
Szerokość siedziska 45 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 42 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 42 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 87 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z193

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane