Zestaw Biesiadny Z12: stół biesiadny rozkładany i krzesła | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Zestaw Biesiadny Z12 – stół rozkładany od 160 do 360 cm

Wybarwienie/tapicerka: Wenge, Aston 2
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
4260 PLN
brutto
Skład wariantu zestawu:
Tapicerka: Zamów próbki
Kolor drewna: Zamów próbki
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw stół i krzesła Biesiadny Z12 to rozwiązanie dla osób, które poszukują mebli idealnych do salonów

Zestaw stół i krzesła Biesiadny Z12 to rozwiązanie dla osób, które poszukują mebli idealnych do salonów i jadalni o dużej powierzchni - po rozłożeniu może mieć nawet 3,6 metry długości. Istnieje również możliwość dobrania innych krzeseł do stołu, a także wybrania innego kształtu blatu: prostokątnego, półowalnego bądź owalnego.

Stół Biesiadny S11
Blat: odporna na zniszczenia i wieloletnia eksploatację płyta fornirowa pokryta naturalną okleiną z drewna dębowego. Prosto rozkłada się za pomocą wygodnych prowadnic synchronicznych. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm).
Nogi: twarde drewna bukowe. Stół zawiera cztery dodatkowe nogi, wyciągane przy jego rozkładaniu, które zapewniają maksymalną stabilizację.
Paleta kolorów drewna dostępna w polu KOLOR.
Wymiary: sprawdź dokładne wymiary w zielonej zakładce ROZMIAR.

Krzesło bukowe K2
Siedzisko i środkowa część oparcia: skóra lub wytrzymała tkanina. Ogromny wybór czeka na Ciebie w zakładce TAPICERKA.
Stelaż: naturalne drewno bukowe pokryte lakierem - wybierz dowolną barwę z oferowanej palety kolorów.

Zestaw stół z krzesłami Z12 tworzy harmonijną całość, która pasuje do każdego typu pomieszczenia.  Oferta to aż 17 różnych wariantów. Zapytaj nas telefonicznie o dodatkowe możliwości!

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 102 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 54 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 40 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 46 cm
Szerokość siedziska 45 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 63 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 160 cm
Rozstaw nóg: 130 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 210 cm
Rozstaw nóg: 180 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 12
Szerokość: 260 cm
Rozstaw nóg: 230 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Trzy wkładki Maks. ilość krzeseł: 14
Szerokość: 310 cm
Rozstaw nóg: 280 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 3 wkładki
Cztery wkładki Maks. ilość krzeseł: 16
Szerokość: 360 cm
Rozstaw nóg: 330 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 4 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Biesiadny Z12 - stół od 160 do 360 cm

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 31-12-2015 Pati

Witam serdecznie chcieliśmy podziękować za piękny zestaw mebli. Meble otrzymaliśmy jeszcze przed światami, jesteśmy pod wrażeniem jakości jak i terminów dostawy. Z całego serca polecamy

Opinia pozytywna 16-02-2015 Janusz

Witam zakupiliśmy stół biesiadny, dostaliśmy go w weekend. Mieliśmy z małżonka obawy bo pierwszy raz zamawialiśmy meble przez internet, jednak nie zawiedliśmy się. Stół jak i krzesła prezentując się ładnie są solidnie wykonane z dbałością o szczegóły.

W górę do zdjęć i opisu