Zestaw stół i krzesła Z206

Wybarwienie/tapicerka: Czereśnia antyczna, Floko 8912
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3751 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Dobrej jakości surowce, atrakcyjny wygląd oraz staranne wykonanie to najkrótsza charakterystyka zestawu Z206.

Połączenie okrągłego, eleganckiego stołu S17 oraz klasycznych tapicerowanych bukowych krzeseł Costa to idealna propozycja dla tych wszystkich, którzy szukają nietuzinkowych mebli z klasą do salonu, restauracji czy gabinetu.

Okrągły blat stołu S17 sprawia, że ten komplet mebli można ustawić we wnętrzu pomieszczenia nawet o niewielkich wymiarach, a dodawane do każdego wariantu tego zestawu specjalne wkładki sprawiają, że w razie potrzeby w każdej chwili można rozłożyć blat stołu i posadzić przy nim dodatkowych gości. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm)

Szkielet krzesła Costa oraz nogi stołu S17 zrobione są z litego drewna bukowego. Ten surowiec jest ceniony przy tego typu produkcjach za swoją trwałość, gładkość i atrakcyjny wygląd. Blat stołu to powszechnie używana płyta MDF pokryta naturalną okleina bukową. Całość dla wzmocnienia została zabezpieczona naturalnym lakierem bezbarwnym. Lakier który stosujemy jest w 100% bezpieczny dla alergików.

Każdy, kto szuka kompletu mebli do salonu, gabinetu czy restauracji i jest miłośnikiem klasycznych kształtów oraz okrągłych blatów, z pewnością będzie zachwycony zestawem Z206. Jego atrakcyjny wygląd przyciąga wzrok i sprawia, że te meble nie nudzą się nawet po wielu latach od momentu zakupu.

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 94 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 43 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 46 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 54 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 54 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 150 cm
Rozstaw nóg: 104 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 200 cm
Rozstaw nóg: 154 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Trzy wkładki Maks. ilość krzeseł: 12
Szerokość: 250 cm
Rozstaw nóg: 204 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 3 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z206

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 15-06-2016 Małgorzata

Stół po prostu rewelacyjny, świetny pomysł do niewielkich mieszkań. Szybka i bezproblemowa realizacja, krzesła bardzo ale to bardzo wygodne. Brawo dla producenta

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane