Zestaw stół i krzesła Z207

Zestaw w promocji
Wybarwienie/tapicerka: Orzech, Boss 15
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3453 PLN
brutto/szt
3551
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw Z207 składa się z obitych tapicerką bukowych krzeseł Malta oraz atrakcyjnego okrągłego stołu S17.

Jest to świetna propozycja dla tych wszystkich, którzy w kompletach mebli szukają połączenia klasycznych kształtów oraz nowoczesnych rozwiązań designerskich. Zestaw Z207 idealnie będzie pasował zarówno do salonu, jak i do klimatycznej restauracji czy kawiarni. Niezależnie do jakiego wnętrza zostanie wstawiony, to z pewnością stanie się jego ozdobą.

Barwę oraz materiał tapicerki każdy Klient może wybrać indywidualnie z naszej niemałej oferty. Dzięki temu trafi do niego zestaw Z207, który idealnie będzie pasował do wystroju wybranego przez niego wnętrza.

Nogi stołu S17, tak jak i szkielet krzesła Malta, wykonane są z litego drewna bukowego, które cenione jest u producentów mebli za swoje właściwości. Zrobione z niego krzesła i stoły są nie tylko solidne, ale i mają atrakcyjny wygląd. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm).

Blat stołu S17 został pokryty naturalną okleiną bukową, która jeszcze wzmacnia strukturę mebli. Do każdego wariantu zestawu Z207 dokładane są wkładki, które pozwalają powiększyć rozsuwany przy pomocy prowadnic blat. Dzięki temu każdy gość będzie mógł wygodnie usiąść np. podczas zorganizowanego z okazji urodzin przyjęcia.

Jeśli szukasz klasycznego kompletu mebli do wnętrza swojego domu czy lokalu, to zwróć uwagę na tę propozycję. Dzięki niej możesz wejść w posiadanie nietuzinkowych stołu i krzeseł, które dobrze będą służyły Tobie i Twoim bliskim przez długie lata.

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 94 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 44 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 46 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 54 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 54 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 150 cm
Rozstaw nóg: 104 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 200 cm
Rozstaw nóg: 154 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Trzy wkładki Maks. ilość krzeseł: 12
Szerokość: 250 cm
Rozstaw nóg: 204 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 3 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z207

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane