Zestaw stół i krzesła Z209

Wybarwienie/tapicerka: Orzech, Florencja 2522
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
2730 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw Z209 to połączenie eleganckiego stołu S8 z klasycznymi, tapicerowanymi bukowymi krzesłami Costa,

Zestaw Z209 będzie się świetnie prezentował zarówno w jadalni, salonie, jak i w restauracji. Dobrej jakości tworzywa oraz staranne wykonanie to obok nietuzinkowych detali największe atuty tej propozycji.

Zarówno wymiary bukowych krzeseł Costa , jak i tapicerka, którą obite jest tutaj siedzisko i oparcie to gwarancja wysokiego komfortu użytkowania tych mebli.

Drewno bukowe, z którego zrobione są szkielety krzeseł Costa jest cenionym przez stolarzy surowcem, który chętnie wykorzystywany jest przy tego typu produkcjach. Nogi wykonane są z litego drewna. Zarówno drewno, jak i pokrywająca je tutaj okleina bukowa gwarantują trwałość oraz odporność mebli na różnego rodzaju uszkodzenia.

Zaokrąglone rogi blatu stołu S8 oraz finezyjnie wygięte nogi przyciągają wzrok i w połączeniu z ciekawie zaprojektowanym kształtem oparcia bukowego krzesła Costa sprawiają, że obok zestaw Z209 nie można przejść obojętnie.

Zrobiony z płyty fornirowej blat stołu S8 można w bardzo prosty sposób rozłożyć przy pomocy prowadnic synchronicznych. Rozmiar blatu powiększają dołożone do zamówienia dwie wkładki. Aby każdy Klient mógł wybrać idealnie dopasowany rozmiar zestawu Z209 do wielkości wybranego przez siebie wnętrza, to ten komplet proponujemy w kilku wariantach, które różnią się długością blatu stołu S8 oraz liczbą bukowych krzeseł Costa. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm).

Wybierz jeden z proponowanych przez nas wariantów zestawu Z209 i ciesz się atrakcyjnymi meblami razem ze swoimi bliskimi przez długie lata. Ten komplet mebli pozwoli Ci urządzić w domu każde przyjęcie i dzięki niemu nie będziesz się obawiać, że dla kogoś przy stole zabraknie miejsca.

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 94 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 43 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 46 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 51 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 110 cm
Rozstaw nóg: 83 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 145 cm
Rozstaw nóg: 83 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 180 cm
Rozstaw nóg: 83 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z209

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane