Zestaw stół i krzesła dębowe Z197D

Wybarwienie/tapicerka: Orzech, Boss 15
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3205 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Klasyczne kształty, dobra jakość wykonania oraz sprawdzone tworzywa to najlepsza wizytówka zestawu Z197D.

Dębowe krzesła Malta świetnie wyglądają w zestawieniu z tradycyjnym prostokątnym stołem S3 i dlatego stanowią doskonały element wyposażenia takich wnętrz jak salony, jadalnie czy restauracje. Dzięki zestawowi Z197D każde pomieszczenie zyska nie tylko na atrakcyjności, ale i na funkcjonalności, dlatego warto go mieć w swoim domu czy lokalu.

Wymiary dębowego krzesła Malta w połączeniu z tapicerowanym siedziskiem i oparciem stanowią najlepszą gwarancję komfortu użytkowania tego mebla

Nogi stołu S3 wykonane są z litego drewna , na które nałożona jest dębowa okleina . Dzięki tym tworzywom, jak również płycie fornirowej, z której zrobiony jest blat, mebel jest nie tylko bardzo atrakcyjny, ale i odporny na różnego rodzaju uszkodzenia. Blat kończy się na wysokości 78cm (+/-1 cm)

Szkielety krzeseł Malta zrobione są z litego drewna dębowego
. Rodzaj oraz kolor tapicerki każdy może dowolnie wybrać z naszej bogatej palety barw. Aby każdy Klient mógł zamówić zestaw Z197D, który idealnie będzie pasował do jego indywidualnych potrzeb oraz konkretnej wielkości wnętrza, to ten komplet proponujemy w kilku wariantach, Różnią się one długością blatu oraz liczbą krzeseł. W każdym wariancie do powiększenia blatu służą prowadnice synchroniczne oraz specjalne wkładki.

Każdy, kto szuka eleganckiego kompletu mebli, który będzie funkcjonalną ozdobą salonu czy innego pomieszczenia w domu czy lokalu, powinien dokładnie przyjrzeć się tej ofercie. Dzięki klasycznym kształtom dębowych krzeseł Malta oraz stołu S3 jest to propozycja dla tych wszystkich, którzy w meblach cenią sobie elegancję.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 94 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 44 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 46 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 62 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 110 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 145 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 180 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z197D (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 02-02-2023 Maria

Zestaw bardzo fajny,wykonanie i funkcjonalność stołu rozkładanie i składanie super,krzesła i siedziska wygodne. Zestaw jest oferowany w przystępnej cenie.

Opinia pozytywna 20-11-2022 Beata

Meble wykonane bardzo starannie z materiałów z najwyższej półki. Stół z krzesłami prezentuje się świetnie. Bardzo miła i fachowa obsługa. Zdecydowanie POLECAM

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane