Zestaw stół i krzesła dębowe Z198D

Wybarwienie/tapicerka: Orzech, Florencja 2521
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
2968 PLN
brutto
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Klasyczny stół S3 w połączeniu z ciekawie zaprojektowanymi oparciami dębowych krzeseł Costa stanowi interesującą propozycję dla tych wszystkich, którzy w meblach szukają połączenia klasyki oraz nowoczesnych trendów w meblarstwie.

Zestaw Z198D świetnie będzie się prezentował zarówno w salonie, jak i w jadalni czy eleganckiej restauracji. Jego najlepszą wizytówką są wysokiej jakości tworzywa, z których jest wykonany.

Blat stołu S3 zrobiony jest z płyty fornirowej, która tutaj dla dodatkowego wzmocnienia, tak jak i wykonane z litego drewna nogi mebla, została pokryta okleiną dębową. Dzięki tym tworzywom mebel jest niezwykle trwały i nawet po latach od zakupu cieszy oczy tak samo atrakcyjnym wyglądem jak w momencie zakupu. Blat kończy się na wysokości 78cm (+/-1 cm)

Szkielet krzesła Costa wykonany został z litego drewna dębowego. Na siedzisku oraz na oparciu znajduje się pianka poliuretanowa oraz dobrej jakości materiał tapicerski. Kolor tapicerki można dobrać do konkretnego wystroju wnętrza z naszej bogatej palety barw.

Niezależnie od tego, który wariant zestawu Z198D wybierzesz, to zawsze masz możliwość powiększenia blatu stołu S3 dodatkowymi wkładkami. Dzięki temu w razie potrzeby będzie można posadzić przy nim nawet niezapowiedzianych gości. Warto dodać, że blat można rozłożyć przy pomocy prowadnic synchronicznych, których obsługa nikomu nie powinna sprawić najmniejszego kłopotu.

Jeśli szukasz klasycznego zestawu mebli do salonu i cenisz sobie staranne wykonanie, to zestaw Z198D na pewno spełni Twoje oczekiwania. Ta propozycja to idealny wybór dla wszystkich, którzy lubią meble z klasą. Nie zwlekaj i zamów ten komplet już teraz.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 94 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 43 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 46 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 62 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 110 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 145 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 180 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z198D (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 28-04-2017 Marcin

Meble jak najbardziej ok, termin również

W górę do zdjęć i opisu