Zestaw stół i krzesła dębowe Z200D

Wybarwienie/tapicerka: Orzech, Boss 15
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3803 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw Z200D składa się z klasycznego okrągłego stołu S6 oraz eleganckich dębowych krzeseł Malta.

Został zaprojektowany z myślą o tych, którzy potrzebują atrakcyjnego kompletu mebli do salonu, gościnnego pokoju czy gabinetu. Doskonale będzie się on prezentował w każdym wnętrzu, do którego zostanie wstawiony, a do tego będzie dobrze służył swoim właścicielom przez długie lata.

Wymiary dębowego krzesła Malta zostały zaprojektowane z myślą o najwyższym komforcie użytkowania tego mebla. Szkielet wykonano z litego drewna dębowego, a na siedzisko i oparcie została nałożona tapicerka, której rodzaj i barwę można wybrać z naszej niemałej oferty. Okrągły blat stołu S6 został zrobiony z płyty fornirowej, którą pokryto naturalną okleiną dębową.

Takie rozwiązanie sprawia, że mebel jest nie tylko trwały, ale i odporny na różnego rodzaju uszkodzenia. Zestaw Z200D proponujemy w kilku wariantach, tak aby każdy mógł znaleźć taki rozmiar stołu S6 oraz taką liczbę dębowych krzeseł Malta, które najbardziej będą pasowały do wielkości wybranego wnętrza. W razie potrzeby blat zawsze można powiększyć dodawanymi do każdego wariantu wkładkami. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm). Dla wygody naszych klientów do każdej przesyłki dokładamy filcowy materiał pod nogi krzeseł.

Jeśli jesteś miłośnikiem owalnych blatów oraz klasycznych kształtów mebli, to zwróć uwagę na tę naszą propozycję. Zestaw Z200D świetnie będzie się prezentował w każdym wnętrzu, a wykorzystane przy jego produkcji tworzywa gwarantują najwyższą jakość tych mebli. Nie zwlekaj i już dzisiaj złóż zamówienie na komplet składający się ze stołu S6 oraz dębowych krzeseł Malta.

Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 94 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 44 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 46 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 42 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 42 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 87 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z200D (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 28-04-2017

Polecam sprzedawce terminowy i słowny

Opinia pozytywna 28-04-2017 Ludwik

Szanowi Państwo, uprzejmie Państwu dziękuje za terminową dostawę. Meble są doskonałe i spełniają moje oczekiwania z uszanowaniem L.P

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane