Zestaw stół i krzesła dębowe Z201D

Wybarwienie/tapicerka: Orzech,
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3791 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Interesujący design oparć dębowych krzeseł Costa, finezyjnie wygięte nogi stołu S6 oraz wysokiej klasy surowce to najkrótsza charakterystyka zestawu Z201D

Interesujący design oparć dębowych krzeseł Costa, finezyjnie wygięte nogi stołu S6 oraz wysokiej klasy surowce to najkrótsza charakterystyka zestawu Z201D, który został stworzony specjalnie z myślą o tych, którzy cenią sobie meble z klasą. Ten komplet mebli świetnie będzie się prezentował w każdym wnętrzu, do którego zostanie wstawiony, dlatego niezależnie, czy stanie w salonie, w jadalni czy w eleganckiej restauracji, to wszędzie tam będzie funkcjonalną ozdobą.

Szkielety krzeseł Costa zostały zrobione z litego drewna dębowego, a na ich oparciach oraz siedziskach znajduje się miękka pianka poliuretanowa oraz wysokiej jakości tapicerka, której barwę można wybrać z naszej niemałej palety kolorów. Dzięki temu zestaw Z201D można idealnie dopasować do wystroju wybranego wnętrza. Wykonane z litego drewna bukowego nogi stołu S6, tak jak i fornirowy blat, pokryte są tutaj naturalną okleiną dębową, dzięki której dodatkowo wzmacnia się strukturę mebla i nadaje mu się szlachetnego wyglądu.

Wymiary dębowych krzeseł Costa zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nawet wielogodzinne siedzenie przy stole nie sprawiało nikomu kłopotu. Warto zauważyć, że zestaw Z201D dostępny jest w kilku wariantach, które różnią się średnicą blatu stołu S6 oraz liczbą dębowych krzeseł Costa. Dzięki temu można wybrać dokładnie taką wielkość, która najbardziej odpowiada rozmiarowi danego pomieszczenia, a jeżeli zajdzie taka potrzeba, to, dzięki dodawanym do zestawu wkładkom, zawsze można powiększyć stół i tym samym usadzić przy nim większą liczbę znajomych. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm).

Jeśli jesteś miłośnikiem stołów z okrągłymi blatami oraz cenisz sobie niecodzienny kształt oparć krzeseł, to ta propozycja jest dla Ciebie. Złóż zamówienie i tym samy zrób miły prezent sobie i swoim bliskim. Zestaw Z201D to dobra inwestycja na lata.

Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 94 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 43 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 46 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 42 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 42 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 87 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z201D (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane