Zestaw stół i krzesła dębowe Z202D

Wybarwienie/tapicerka: Orzech,
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3472 PLN
brutto
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw Z202D to połączenie stołu S16, którego najbardziej charakterystyczną cechą są finezyjnie wygięte nogi oraz interesujących dębowych krzeseł Costa

Zestaw Z202D to połączenie stołu S16, którego najbardziej charakterystyczną cechą są finezyjnie wygięte nogi oraz interesujących dębowych krzeseł Costa, obok oparcia których nikt nie może przejść obojętnie. Ten komplet mebli będzie funkcjonalnym uzupełnieniem wnętrza salonu, jadalni czy eleganckiej restauracji. Jego najlepszą wizytówką są wysokiej jakości surowce, z których jest wykonany.

Wymiary dębowego krzesła Costa w połączeniu z obitymi tapicerką oparciem oraz siedziskiem to najlepsza gwarancja komfortu użytkowania tego mebla. Tak jak i zrobiony z litego drewna dębowego korpus. Wykonany z fornirowej płyty blat stołu S16, został pokryty okleiną dębową, którą chętnie wykorzystują producenci mebli przy tego typu wyrobach.

Wszystkie użyte przy wykonaniu zestawu Z202D tworzywa sprawiają, że meble są niezwykle trwałe oraz odporne na rozmaitego typu uszkodzenia. Aby uatrakcyjnić tę ofertę, to zestaw Z202D przygotowaliśmy w kilku wariantach rozmiarów. Dzięki temu każdy może zamówić dokładnie taki komplet mebli, jaki najbardziej odpowiada jego potrzebom, a duży wybór kolorów tapicerki sprawia, że dodatkowo można z łatwością dopasować go do kolorystyki wybranego wnętrza. Stół S16 zawsze w razie potrzeby można też rozłożyć i powiększyć o specjalnie dodawane do każdego zestawu wkładki. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm)

Wybierz jeden z wariantów zestawu Z202D i zamów go już dzisiaj. Staranne wykonanie z najlepszej jakości surowców to gwarancja długoletniego użytkowania, podczas którego nie będziesz musiał się obawiać, że Twoje meble zmienią swój atrakcyjny wygląd. Połączenie stołu S26 oraz dębowych krzeseł Costa to strzał w dziesiątkę.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 94 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 43 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 46 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 50 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 130 cm
Rozstaw nóg: 94 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 165 cm
Rozstaw nóg: 94 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 200 cm
Rozstaw nóg: 94 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z202D (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 28-04-2017 Wioletta

Szanowni Państwo będę waszą firmę zachwalać :) zestaw jest przepiękny aż dech zapiera. Dziękuje za tak miłą współprace

W górę do zdjęć i opisu