Zestaw stół i krzesła dębowe Z203D

Wybarwienie/tapicerka: Orzech, Boss 15
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3856 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Oryginalny kształt stołu S16 w połączeniu z klasycznym designem dębowych krzeseł Malta to propozycja dla tych wszystkich, którzy cenią sobie nietuzinkowe komplety mebli.

Zestaw Z203D świetnie będzie się prezentował zarówno w eleganckiej restauracji, jak i w domowym salonie. Z rozłożonym blatem będzie również funkcjonalną ozdobą niewielkiej sali konferencyjnej.

Szkielety krzeseł Malta wykonane zostały z litego drewna dębowego, które jest cenionym w Europie materiałem stolarskim. Na siedziskach i oparciach znajduje się tutaj pianka poliuretanowa oraz dobrej jakości obicie tapicerskie, które dodatkowo podwyższają komfort nawet wielogodzinnego siedzenia przy stole. Kolor obicia każdy Klient może dowolnie wybrać z naszej niemałej palety barw i tym samym dopasować zestaw Z203D idealnie do wystroju wnętrza pomieszczenia, w którym zostanie on postawiony.

Blat stołu S16 został zrobiony z płyty fornirowej, która została pokryta okleiną dębową. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm)

Wszystkie te zabiegi sprawiają, że zestaw Z203D nie tylko świetnie się prezentuje, ale dodatkowo jest odporny na różnego typu uszkodzenia. Warto zaznaczyć, że ten komplet mebli można kupić w jednym z wariantów różniących się długością blatu stołu S16 oraz liczbą dębowych krzeseł Malta, tak aby wielkość zestawu Z203D dobrać do konkretnego rozmiaru pomieszczenia. W razie potrzeby każdy z wariantów stołu S16 można powiększyć używając do tego prostych w obsłudze synchronicznych prowadnic oraz specjalnie przygotowanych do tego celu wkładek.

Jeśli szukasz klasycznego kompletu mebli do salonu czy restauracji, to zwróć uwagę na tę naszą propozycję. Eleganckie kształty dębowych krzeseł Malta oraz stołu S16 sprawiają, że ten komplet mebli będzie ozdobą każdego wnętrza. Złóż zamówienie już teraz i ciesz się dobrze dokonanym wyborem.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 94 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 44 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 46 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 50 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 130 cm
Rozstaw nóg: 94 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 165 cm
Rozstaw nóg: 94 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 200 cm
Rozstaw nóg: 94 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z203D (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 16-02-2022 Ewa

Bardzo sprawna dostawa ,meble ładne takie jak chcialam Ocena 10

Opinia pozytywna 28-04-2017 Barbara

Zestaw zgodny z zamówieniem, dostawa ekspresowa

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane