Zestaw stół i krzesła dębowe Z204D

Wybarwienie/tapicerka: Orzech,
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3638 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Siedzisko krzesła Reszta krzesła
Nadruk:
Ilość sztuk:

Staranne wykonanie, naturalny fornir dębowy na oparciu krzesła Malibu oraz zaokrąglone rogi prostokątnego stołu S16 to największe atuty zestawu Z204D.

Ten nietuzinkowy komplet mebli świetnie będzie się prezentował w takich wnętrzach jak salony, jadalnie czy urządzone w nowoczesnym stylu lokale. Wszędzie tam zestaw Z204D będzie funkcjonalną ozdobą, obok której nikt nie będzie mógł przejść obojętnie.

Blat stołu S16 zrobiony jest z płyty fornirowej, która, tak jak i wykonane z litego drewna bukowego nogi, pokryta została okleiną dębową. Dzięki temu stół S16 w komplecie z dębowymi krzesłami Malibu prezentuje się tak atrakcyjnie. Zestaw Z204D proponujemy naszym Klientom w kilku wariantach, które różnią się długością blatu oraz liczbą krzeseł. Dzięki temu każdy może zamówić dokładnie taką wielkość kompletu, która idealnie będzie pasowała do rozmiaru wybranego przez niego wnętrza. Zawsze również, dzięki specjalnym wkładkom, można powiększyć stół S16 i usadzić przy nim dodatkowe osoby.

Dzięki odpowiednio zaprojektowanym wymiarom dębowego krzesła Malibu (96 cm, wysokość do siedziska – 48 cm, szerokość siedziska 45 cm, głębokość całkowita 55 cm, głębokość siedziska 40 cm) oraz obitemu tapicerką siedzisku użytkowanie tego mebla to gwarancja wysokiego komfortu nawet podczas wielogodzinnego siedzenia przy stole. Szkielet krzesła Malibu został wykonany z litego drewna dębowego, a na oparciu znajduje się naturalny fornir dębowy. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm)

Jeśli szukasz zestawu nowocześnie wykonanych mebli, których najlepszą wizytówką są niebanalne kształty oraz świetnej jakości tworzywa to zwróć uwagę na tę naszą propozycję. Zestaw Z204D to idealny wybór dla każdego miłośnika pięknych mebli. Nie zwlekaj i zamów go jeszcze dzisiaj.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 94 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 55 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 33 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 44 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 40 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 50 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 130 cm
Rozstaw nóg: 94 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 165 cm
Rozstaw nóg: 94 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 200 cm
Rozstaw nóg: 94 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z204D (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 15-06-2016 Małgosia

Duży plus szczególnie za możliwość dogadania się co do terminów. Meble dojechały w nienagannym stanie . Solidne meble i firma.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane