Zestaw stół i krzesła dębowe Z205D

Wybarwienie/tapicerka: Orzech,
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
4008 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Siedzisko krzesła Reszta krzesła
Nadruk:
Ilość sztuk:

Czarująco proste kształty, staranne wykonanie oraz świetnej jakości tworzywa to najlepsza wizytówka zestawu Z205D.

Ten wyjątkowy komplet mebli został zaprojektowany specjalnie z myślą o osobach, które cenią sobie meble o klasycznym designie. Okrągły blat stołu S17 w połączeniu z naturalnym dębowym fornirem oparcia dębowego krzesła Malibu tworzą komplet, który świetnie będzie prezentował się w każdym wnętrzu.

Dębowe krzesła Malibu gwarantują najwyższy komfort nawet wielogodzinnego siedzenia przy stole S17. A kolejną tego gwarancją jest obite tapicerką siedzisko.

Szkielety krzeseł Malibu wykonane są z litego drewna dębowego, zaś na ich oparciach znajduje się naturalny fornir dębowy. Wszystkie te surowce sprawiają, że nawet po latach od momentu zakupu te meble wyglądają tak samo dobrze jak w chwili, kiedy pierwszy raz pojawiły się w domu Klienta.

Wykonanie stołu S17
Blat stołu S17 to popularna płyta MDF pokryta naturalna okleiną dębową. Nogi stołu S17 to lite drewno dębowe, dzięki czemu zestaw ma jednolitą szlachetną strukturę. Całość stołu dla zwiększenia komfortu użytkowania został zabezpieczona naturalnym lakierem bezbarwnym. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm).

Zestaw Z205D prezentujemy w kilku wariantach, tak aby każdy mógł zamówić taki komplet, który najbardziej będzie odpowiadał jego potrzebom. Do każdego z nich dokładamy wkładki, które przydają się w momencie, kiedy np. podczas przyjęcia potrzebne jest dodatkowe miejsce przy stole i trzeba rozłożyć blat.

Jeśli szukasz eleganckich mebli do salonu, jadalni czy gabinetu to ta oferta jest dla Ciebie. Wybierz najlepszy dla siebie wariant zestawu Z205D, złóż zamówienie, a gwarantujemy, że nigdy nie będziesz żałować tej decyzji. Dębowe krzesła Malibu oraz okrągły stół S17 to po prostu dobry wybór dla miłośników klasycznych mebli.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 94 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 55 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 33 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 44 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 40 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 54 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 54 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 150 cm
Rozstaw nóg: 104 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 200 cm
Rozstaw nóg: 154 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Trzy wkładki Maks. ilość krzeseł: 12
Szerokość: 250 cm
Rozstaw nóg: 204 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 3 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z205D (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 10-02-2022 Teresa

Polecam. Meble wykonane solidnie, odpowiadają opisowi. Obsługa sklepu kompetentna i miła, dostawca również. Super.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane