Zestaw stół i krzesła dębowe Z206D

Wybarwienie/tapicerka: Orzech,
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3841 PLN
brutto
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

W skład zestawu Z206D wchodzą dębowe krzesła Costa oraz strzelisty stół S17 tworząc bardzo estetyczną całość.

Klasyczny kształt tych mebli sprawia, że w komplecie stanowią one świetną propozycję dla wszystkich miłośników eleganckich zestawów. Idealnie będą pasowały zarówno do gabinetu, jak i do jadalni czy salonu. Ich najlepszą wizytówką są staranne wykonanie oraz najlepszej jakości surowce.

Krzesła Costa, których szkielet został zrobiony z litego drewna dębowego, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby siedzenie na nich było samą przyjemnością.

Blat stołu S17 został wykonany z płyty MDF, dodatkowo został wzmocniony naturalną okleina dębową. Nogi stołu S17 to lite drewno dębowe. Dzięki naturalnej okleinie dębowej blat stołu jak i nogi będą miały jednakową strukturę. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm).

Aby jeszcze uatrakcyjnić tę ofertę, to proponujemy każdemu Klientowi, aby samodzielnie wybrał kolor tkaniny tapicerki z naszej bogatej oferty. Dzięki temu zestaw Z205D można idealnie dopasować do kolorystyki wnętrza, w którym ma on zostać postawiony.

Ten komplet proponujemy w kilku wariantach, które różnią się średnicą blaty stołu S17 oraz liczbą dębowych krzeseł Costa. Każdy może wybrać komplet najbardziej dostosowany do wielkości wybranego wnętrza, a przy tym, dzięki możliwości rozłożenia stołu przy pomocy specjalnych wkładek, zawsze ma się gwarancję, że z zestawem Z205 można urządzić nawet małe przyjęcie bez obaw, że przy stole zabraknie miejsca dla gości.

Wybierz zestaw Z206D i tym samym wejdź w posiadanie mebli z klasą. Ich niebanalny wygląd oraz świetnej jakości tworzywa, z których są wykonane to gwarancja długoletniego użytkowania bez obaw, że te meble z czasem się znudzą. Zrób miły prezent sobie oraz bliskim i zamów komplet stołu S17 oraz dębowych krzeseł Costa już teraz.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 94 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 43 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 46 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 54 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 54 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 150 cm
Rozstaw nóg: 104 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 200 cm
Rozstaw nóg: 154 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Trzy wkładki Maks. ilość krzeseł: 12
Szerokość: 250 cm
Rozstaw nóg: 204 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 3 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z206D (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu