Zestaw stół i krzesła dębowe Z207D

Wybarwienie/tapicerka: Orzech, Boss 15
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
4225 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Klasyczne kształty, dobrej jakości tworzywa oraz różne warianty rozmiarów to najlepsza charakterystyka zestawu Z207D.

Ten nietuzinkowy komplet mebli wspaniale będzie się prezentował zarówno w salonie, jak i w jadalni czy w restauracyjnej sali, a jego eleganckie kształty dodadzą uroku każdemu wnętrzu, do którego okrągły stół S17 oraz dębowe krzesła Malta zostaną wstawione.

Pokryty naturalnym dębowym fornirem blat oraz zrobione z litego drewna dębowego nogi stołu S17 świetnie się prezentują. Dzięki wysokiej jakości surowców, z których są wykonane, są odporne na rozmaitego typu uszkodzenia. Tak samo jest w przypadku zrobionych z litego drewna dębowego krzeseł Malta. Wszystko to razem sprawia, że zestaw Z207D jest dobrą inwestycją na długie lata.

Komfort użytkowania gwarantują również idealne wymiary dębowego krzesła Malta. Aby jeszcze uatrakcyjnić wybór tego kompletu mebli, to proponujemy go naszym Klientom w kilku wariantach. To, jak i możliwość wyboru rodzaju oraz koloru tapicerki do pokrycia siedziska oraz oparcia dębowych krzeseł Costa, sprawia, że każdy może zamówić dokładnie taki zestaw Z207D, który nie tylko najbardziej odpowiada jego potrzebom, ale i który idealnie będzie pasował do kolorystyki wybranego wnętrza.

Niezależnie od tego, jaki wariant wybierzesz, to i tak zawsze będziesz mógł powiększyć blat stołu S17, a pomogą Ci w tym specjalnie zaprojektowane do tego celu wkładki oraz proste w obsłudze synchroniczne prowadnice. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm).

Jeśli jesteś miłośnikiem okrągłych blatów i ładnie wyprofilowanych tapicerowanych krzeseł to zestaw Z207 jest dla Ciebie idealną propozycją. Wybierz najlepszy dla siebie wariant i jeszcze dzisiaj zrób prezent swoim bliskim w postaci kompletu mebli, który składa się z dębowych krzeseł Malta oraz z nietuzinkowego stołu S17.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 94 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 44 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 46 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 54 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 54 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 150 cm
Rozstaw nóg: 104 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 200 cm
Rozstaw nóg: 154 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Trzy wkładki Maks. ilość krzeseł: 12
Szerokość: 250 cm
Rozstaw nóg: 204 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 3 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z207D (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 01-03-2023 Aneta

Bardzo dobra jakość wykonania, solidne i porządne, obicie jest super dla zwierzat do tego stopnia, że sierść wystarczy sciągnąć dłonią a cała odchodzi. Warte swojej ceny

Opinia pozytywna 15-06-2016 Ewelina

Krzesła warte swej ceny , piękne usłojenie jak i kolor, do tego wygodne. POLECAM

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane