Zestaw stół i krzesła dębowe Z209D

Wybarwienie/tapicerka: Orzech, Florencja 2521
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3193 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

W skład zestawu Z209D wchodzą dębowe krzesła Costa oraz rozkładany stół S8.

To połączenie mebli idealnie będzie pasowało do każdego wnętrza urządzonego w eleganckim stylu. Świetnie będzie wyglądało zarówno jako komplet mebli salonowych jak i jako element wystroju niebanalnej restauracji. Dobrej jakości wykonanie oraz wysokiej klasy tworzywa to najlepsza gwarancja długoletniego użytkowania.

Blat rozkładanego stoły S8 zrobiony został z płyty fornirowej, a jego nogi z litego drewna. Blat pokryto dla wzmocnienia naturalną okleiną dębową, którą producenci mebli cenią za niezwykłą trwałość oraz odporność na rozmaite uszkodzenia. Kończy się on na wysokości 76cm (+/-1 cm).

Podstawą szkieletu jest drewno dębowe, na które nałożono tutaj na oparciu i siedzisku miękką, elastyczną piankę oraz wysokiej klasy obicie tapicerskie.

Kolor tapicerki można wybrać z naszej bogatej oferty i dzięki temu dopasować zestaw Z209D idealnie do wystroju wnętrza, w którym zostanie on postawiony. Również dostępność kilku wariantów tego kompletu pozwala wybrać opcję najbardziej odpowiadającą wielkości danego pomieszczenia oraz potrzebom jego mieszkańców. Warto zauważyć, że kupując zestaw Z209D zawsze ma się możliwość powiększenia blatu stołu S8 specjalnymi wkładkami dodawanymi do każdego wariantu zamówienia. Dzięki temu przy stole nigdy nie zabraknie miejsca dla przyjaciół i znajomych. Do rozłożenia blatu służą tutaj proste w obsłudze synchroniczne prowadnice.

Jeśli jesteś miłośnikiem stołów z blatami o zaokrąglonych rogach oraz intrygujących kształtów oparć nietuzinkowych dębowych krzeseł, to zestaw Z209D jest dla Ciebie idealną propozycją. Jeszcze dzisiaj złóż zamówienie i przez długie lata ciesz się wspaniałym kompletem mebli, których pozazdroszczą Ci znajomi i przyjaciele.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 94 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 43 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 46 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 51 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 110 cm
Rozstaw nóg: 83 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 145 cm
Rozstaw nóg: 83 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 180 cm
Rozstaw nóg: 83 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z209D (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 30-11-2022 Jan

Meble bardzo mi się podobają, wykonanie bardzo solidne, sposób załatwienia całej transakcji profesjonalny - z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę i jej wyroby. Szkoda tylko, że nie macie firmowego salonu w jakimś dużym mieście - kupowanie mebli które się widzi jedynie na stronie internetowej, wymaga odwagi. Ale to się zmienia i coraz więcej kupujemy przez internet. Ocena nawet bardzo pozytywna!

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane