Zestaw stół i krzesła dębowe Z210

Zestaw w promocji
Wybarwienie/tapicerka: Orzech, Gusto 1
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
2732 PLN
brutto/szt
2909
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Finezyjnie wygięte nogi oraz zaokrąglone rogi blatu stołu S8 w połączeniu z naturalnym dębowym fornirem znajdującym się na oparciach dębowych krzeseł Malibu to propozycja, obok której żaden miłośnik nietuzinkowych mebli nie może przejść obojętnie.

Zestaw Z210 świetnie będzie się prezentował zarówno w jadalni, jak i w salonie czy w restauracyjnej sali, a dobrej jakości tworzywa są najlepszą gwarancją komfortu użytkowania tych mebli.

Szkielety krzeseł Malibu zostały zrobione z litego drewna dębowego, a na ich oparciach znajduje się naturalny fornir dębowy. Takie rozwiązanie w połączeniu z miękką, elastyczną pianką znajdującą się tutaj na siedziskach sprawia, że użytkowanie tych mebli to sama przyjemność, bez obaw, że z czasem zmieni się na gorsze ich doskonały wygląd.

Nogi rozkładanego stołu S8 zostały zrobione z litego drewna bukowego, na które, tak jak i na wykonany z płyty fornirowej blat stołu, została nałożona wzmacniająca dębowa okleina. W razie potrzeby stół można rozłożyć wykorzystując do tego specjalnie przygotowane wkładki. Wszystko to sprawia, że zestaw Z210 to meble na długie lata, które przez cały czas użytkowania tak samo dobrze się prezentują jak w momencie zakupu.

Każdy nasz klient samodzielnie może dobrać rodzaj oraz kolor wykorzystanej przy wykonaniu dębowych krzeseł Malibu tapicerki. Dzięki temu wejdzie w posiadanie kompletu mebli, który w 100% będzie pasował do wybranego przez niego wnętrza. Aby jeszcze uatrakcyjnić tę ofertę, to zestaw Z210 proponujemy w kilku wariantach., które różnią się długością blatu stołu S8 oraz liczbą dębowych krzeseł Malibu. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm).

Wybierz idealny wariant dla siebie i zamów go jeszcze dzisiaj. Dębowe krzesła Malibu oraz rozkładany stół S8 to świetna propozycja dla wszystkich miłośników mebli z klasą. Zrób miły prezent sobie i bliskim, zamów zestaw Z210 jeszcze dzisiaj, a gwarantujemy, że nigdy nie pożałujesz tej decyzji.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 94 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 55 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 33 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 44 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 40 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 51 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 110 cm
Rozstaw nóg: 83 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 145 cm
Rozstaw nóg: 83 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 180 cm
Rozstaw nóg: 83 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z210 (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu