Zestaw stół i krzesła Z14

Wybarwienie/tapicerka: Czereśnia antyczna,
1 opinia Zestaw stół i krzesła Z14
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Zestaw został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi zestawami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę
Produkty w tym zestawie

Nowoczesny styl dla osób, które poszukują modnych, ale wytrzymałych rozwiązań.

Zestaw stół i krzesła Z14 to połączenie najwyższej jakości surowców i modnego projektu. Sprawdź tajemnicę prawdziwego komfortu!

Kwadratowy stół rozkładany S4A
Mocna płyta fornirowa to sekret wytrzymałości blatu, który z zewnątrz pokryty został naturalną dębową okleiną. Natomiast drewno bukowe to tajemnica wykonania nóg stołu, również wzmocnionych dodatkowo dębową warstwą okleiny. Trzy wymiary do wyboru: 80x80, 90x90 oraz 100x100 cm (przed rozłożeniem). Szczegóły rozstawu nóg i wymiary po rozłożeniu znajdziesz w tabelach pod tym opisem.

Krzesło Werona
Stelaż został wykonany z litego drewna bukowego. Odpowiednio pielęgnowany mebel gwarantuje nienaganną kondycję przez kilkadziesiąt lat. Drewno wzmacnia ekologiczny lakier ochronny. Siedzisko, które może zostać wykonane z dowolnego materiału, zostało wyposażone w piankę o podwyższonej sprężystości. Kliknij w zakładkę ‘tapicerka’, gdzie czeka na Ciebie wybór dziesiątek faktur i kolorów.

Zestaw stół z krzesłami Z14 to nowoczesny projekt pasujący do każdej stylowej kawiarni, jadalni lub kuchni. Sprawdź jak może wyglądać we wnętrzu w naszym konfiguratorze kolorów. Chcesz zapytać o indywidualną ofertę? Czekamy na Twój telefon sześć dni w tygodniu!

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 62 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 62 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 125 cm
Rozstaw nóg: 107 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 170 cm
Rozstaw nóg: 152 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Trzy wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 215 cm
Rozstaw nóg: 197 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 3 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z14

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 31-12-2015 Grażyna Nowak

przepiękne krzesła i stół funkcjonalny, dostawa w terminie.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane