Zestaw stół i krzesła dębowe Z221

Wybarwienie/tapicerka: Orzech, Gusto 1
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3134 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Siedzisko krzesła Reszta krzesła
Nadruk:
Ilość sztuk:

Proste, klasyczne kształty oraz staranne wykonanie ze świetnej jakości materiałów to najlepsza wizytówka zestawu Z221.

Połączenie klasycznego stołu S3 z nowoczesnymi dębowymi krzesłami Malibu sprawia, że każdy salon czy jadalnia, do którego zostaną wstawione te meble, nabiera wyjątkowego charakteru i zarówno domownicy, jak i ich goście uwielbiają tam przebywać.

Naturalny fornir dębowy na oparciu oraz szkielet z litego drewna dębowego sprawiają, że dębowe krzesło Malibu nie tylko cieszy wzrok, ale i jest wyjątkowo trwałe i odporne na różnego typu uszkodzenia.

Zarówno one jak i obite tapicerką siedzisko to najlepsza gwarancja komfortu nawet wielogodzinnego siedzenia. Zarówno fornirowy blat stołu S3, jak i wykonane z litego drewna bukowego jego nogi, pokryte są okleiną dębową, którą producenci mebli cenią za jej niezwykłe właściwości. Nie tylko uatrakcyjnia ona powierzchnię mebli, ale i sprawia, że są one bardziej trwałe oraz odporne na rozmaite uszkodzenia.

Zestaw Z221 proponujemy naszym klientom w kilku rozmiarach. Dzięki temu każdy może znaleźć taki wariant mebli, który nie tylko najbardziej będzie odpowiadał jego potrzebom, ale i idealnie będzie pasował do rozmiaru pomieszczenia, w którym zostanie postawiony. Stół w każdym wariancie można powiększyć i tym samym zyskać miejsce dla większej liczby gości. Służą do tego proste w obsłudze synchroniczne prowadnice oraz specjalne wkładki. Blat kończy się na wysokości 78cm (+/-1 cm).

Jeśli jesteś miłośnikiem klasycznej elegancki i szukasz mebli na lata, to zestaw Z221 jest dla Ciebie idealny. Zamów go jeszcze dzisiaj i ciesz się wspaniałym połączeniem komfortowych, dębowych krzeseł Malibu oraz rozkładanego stołu S3 razem ze swoimi bliskimi. Te meble to wybór, którego pozazdroszczą Ci znajomi.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 94 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 55 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 33 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 44 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 40 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 62 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 110 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 145 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 180 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z221 (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane