Zestaw stół i krzesła dębowe Z211

Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
2792 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Siedzisko krzesła Reszta krzesła
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw Z211 składa się z dębowych krzeseł Alena oraz rozkładanego stoły S5.

Ten klasyczny komplet mebli z pewnością doda charakteru każdemu pomieszczeniu do którego zostanie wstawiony. Idealnie będzie się prezentował w jadalni, w kuchni, w restauracji oraz w kawiarni. Jego precyzyjne wykonanie z najlepszej jakości tworzyw to gwarancja zadowolenia nawet z długoletniego użytkowania tych mebli.

Szkielety dębowych krzeseł Alena zostały wykonane z litego drewna dębowego . Dzięki temu świetnie pasują do pokrytego dębową okleiną stołu S5. Nogi tego mebla zostały wykonane z litego drewna , a podstawą blatu jest płyta fornirowa. Wszytko to sprawia, że zestaw Z211 jest niezwykle trwały oraz odporny na rozmaitego typu uszkodzenia.

Z kolei długość blatu stołu S5 zależy od zamówionego wariantu zestawu oraz liczby użytych wkładek. Do każdego wariantu dokładamy dwie wkładki, aby ten komplet mebli był jeszcze bardziej funkcjonalny i aby przy każdej okazji jego właściciel mógł powiększyć blat stoły S5 i tym samym usadzić przy nim większą liczbę gości.Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm).

Żaden miłośnik miękkich siedzisk nie musi rezygnować z zakupu zestawu Z211. Wystarczy tylko, że dokupi u nas poduszki na siedziska i dębowe krzesła Alena staną się dokładnie takie, jakie Klient lubi. Koszt jednaj sztuki to 25 złotych. Aby jeszcze uprzyjemnić naszym Klientom korzystanie z zestawu Z211, to w stole S5 zamontowaliśmy synchroniczne prowadnice, dzięki którym łatwo można rozłożyć blat, a do każdego zestawu dokładamy filc pod nogi krzeseł, aby można je było dowolnie bezszelestnie przesuwać.

Wybierz wariant zestawu Z211, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, zamów go i ciesz się atrakcyjnymi meblami razem ze swoimi najbliższymi. Klasyczne kształty oraz staranne wykonanie ze świetnej jakości materiałów to najlepsza wizytówka tych mebli. Wybór kompletu dębowych krzeseł Alena oraz stołu S5 to strzał w dziesiątkę .

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 90 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 42 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 44 cm
Szerokość siedziska 44 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 49 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 110 cm
Rozstaw nóg: 81 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 145 cm
Rozstaw nóg: 81 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 180 cm
Rozstaw nóg: 81 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z211 (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 23-06-2023 Anna

Meble przepiękne stoły i krzesła solidne i ładnie wykonane. Poduszki na krzesła również dopasowane. Jestem mega zadowolona. Polecam innym.

Opinia pozytywna 04-05-2023 Sylwia

Bardzo ładne meble, solidnie wykonane, dobrze zapakowane, dołożono nawet filcowe podkładki pod stół i krzesła. Krzesła wygodne.

Opinia pozytywna 25-08-2022 Urszula

Meble bardzo ładnie i starannie wykonane, kolor również pasuje do pozostałych elementów kuchni. Cena mebli nie vwygorowana. Dostawa sprawna

Opinia pozytywna 16-02-2021 Grazyna ze Szecina

Bardzo dobry kontakt, piękne meble i bardzo mili kierowcy. Jestem zachwycona

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane