Zestaw stół i krzesła dębowe Z212

2 opinie Bestseller
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
Zamów meble już dzisiaj! Dostawa do Świąt gwarantowana! Pamiętaj, że za każde zamówienie możesz zapłacić przy odbiorze, po sprawdzeniu towaru.
2792 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Siedzisko krzesła Reszta krzesła
Nadruk:
Ilość sztuk:

W skład zestawy Z212 wchodzę dębowe krzesła Alena oraz rozkładany stół S3.

Ten atrakcyjny komplet mebli dostępny jest u nas w kilkunastu wariantach, dlatego każdy może wybrać odpowiedni rozmiar do swojej jadalni, kuchni, kawiarni czy restauracji. Precyzyjne wykonanie z wysokiej klasy surowców to najlepsza gwarancja zadowolenia z zakupu.

Nogi stołu S3 zostały wykonane z litego drewna, a blat z płyty fornirowej. Blat stołu pokryty jest okleiną dębową, dzięki czemu jest wyjątkowo trwały, ma atrakcyjny wygląd ale i jest odporny na rozmaite próby uszkodzenia. Blat kończy się na wysokości 78cm (+/-1 cm)

Poza tym, dzięki tej okleinie, świetnie prezentują się w towarzystwie dębowych krzeseł Alena , których szkielety zrobiono z litego drewna dębowego – surowca bardzo cenionego przez producentów mebli. Wszystko to sprawia, że zestaw Z212 jest tak bardzo atrakcyjny.

Każdy miłośnik miękkich siedzisk ma możliwość dokupienia do zestawu poduszek na siedziska krzeseł. Ich kolor można indywidualnie dopasować z naszej szerokiej oferty do wystroju wnętrza, w którym zestaw Z212 zostanie postawiony. Dzięki możliwości rozłożenia blatu stołu S3 i uzupełnienia go dwoma dodawanymi do każdego wariantu zestawu wkładkami, w razie potrzeby zawsze można przemienić klasyczny zestaw w idealny komplet mebli na rodzinne przyjęcia, podczas których mogą przy nim usiąść nawet niezapowiedziani goście.

Wybierz wariant zestawu Z212 najbardziej pasujący do Twoich potrzeb , zamów go i ciesz się atrakcyjnym kompletem mebli przez długie lata. Połączenie rozkładanego stołu S3 oraz dębowych krzeseł Alena to świetna propozycja dla wszystkich miłośników starannie zaprojektowanych mebli z klasą.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 90 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 42 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 44 cm
Szerokość siedziska 44 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 62 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 110 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 145 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 180 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z212 (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 16-08-2023 Paulina

Polecam. Meble solidne, pięknie wyglądają i krzesła są bardzo wygodne, a przy tym w atrakcyjnej cenie

Opinia pozytywna 29-04-2021 Franciszka_123

Solidnie, bardzo dobrze wykonane meble . Polecam serdecznie

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane