Zestaw stół i krzesła dębowe Z213

Wybarwienie/tapicerka: Dąb rustykalny
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3395 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Siedzisko krzesła Reszta krzesła
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw Z213 został stworzony z myślą o tych wszystkich, którzy lubią klasyczne prostokątne blaty oraz nowoczesne kształty krzeseł.

Połączenie dębowych krzeseł Alena z rozkładanym stołem S6 to świetna propozycja zarówno do jadalni, kuchni, kawiarni, jaki restauracji. Duży wybór wariantów sprawia, że każdy znajdzie taki zestaw Z213, który idealnie będzie pasował do rozmiaru wybranego wnętrza.

Szkielety krzeseł Alena zostały wykonane z litego drewna dębowego , które pokryto tutaj lakierem ochronnym. Postawą blatu stołu S6 jest płyta fornirowa, a nogi zrobiono z litego drewna .Na blat stołu nałożona jest okleina dębowa. Wszystko to sprawia, że zestaw Z213 jest wyjątkowo trwały, a jego właściciele nie muszą się obawiać, że przy pierwszej okazji meble będą uszkodzone.

Wielkość stołu S6 zależy od zamówionego wariantu oraz od tego, czy przy jego rozkładaniu zostaną wykorzystane jedna czy dwie wkładki. Na siedziska krzeseł można dodatkowo dokupić specjalne poduszki w cenie 40 złotych. Do rozłożenia stołu służą prowadnice synchroniczne, których obsługa nikomu nie powinna sprawić nawet najmniejszego kłopotu. Zestaw Z213 to funkcjonalny komplet mebli, który świetnie się sprawdzi w domach, w których gospodarze uwielbiają urządzać przyjęcia. Kupując największy wariant tego zestawu można posadzić przy stole aż 12 osób. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm)

Każdy, kto szuka starannie wykonanych mebli, w których wyglądzie łączy się nowoczesny design z klasyką, z pewnością będzie oczarowany zestawem Z213.
Zamów go jeszcze dzisiaj
i tym samy zrób miły prezent sobie i swoim bliskim. Wybór dębowych krzeseł Alena oraz stołu S6 to świetna inwestycja na lata.

Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 90 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 42 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 44 cm
Szerokość siedziska 44 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 42 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 42 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 87 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z213 (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane