Zestaw stół i krzesła dębowe Z215

Wybarwienie/tapicerka: Dąb rustykalny, Cablo 15
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3360 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Okrągły blat stołu S6 oraz nietuzinkowy kształt oparć dębowych krzeseł Alex przyciągają wzrok i sprawiają, że zestaw Z215 to idealna propozycja dla wszystkich miłośników nowoczesnych kompletów mebli.

Zestaw Z215 świetnie będzie pasował zarówno do salonu, jak i do jadalni, restauracji czy kawiarni. Gwarancją długoletniego zadowolenia z zakupu są tu wysokiej klasy surowce, z których te meble są wykonane.

Ten komplet mebli prezentujemy naszym klientom w kilku wariantach, aby każdy mógł wybrać dokładnie taką wielkość stołu S6 oraz liczbę dębowych krzeseł Alex , które najbardziej będą pasowały do wielkości wybranego pomieszczenia. Postawą blatu stołu S6 jest płyta fornirowa, a nogi wykonane są z litego drewna . Blat stołu pokrywa okleina dębowa, dzięki której ten stół idealnie pasuje do wykonanych z litego drewna dębowego krzeseł Alex.

Na siedziskach znajdują się tutaj miękka pianka oraz wysokiej klasy tapicerka, dzięki którym komfort siedzenia na tych meblach jest niezwykle wysoki. Rodzaj oraz kolor tapicerki każdy może wybrać indywidualnie z naszej bogatej oferty. Takie rozwiązanie gwarantuje wspaniałe dopasowanie zestawu Z215 do kolorystyki wybranego wnętrza. Aby ten komplet był jeszcze bardziej funkcjonalny, to w każdym z jego wariantów istnieje możliwość rozłożenia blatu i powiększenia go o jedną, dwie lub trzy specjalne wkładki. Do rozłożenia blatu służą proste w obsłudze synchroniczne prowadnice, a do każdego zestawu dodajemy filc pod nogi mebli, aby ich przesuwanie było bezproblemowe. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm).

Jeśli szukasz wysokiej klasy mebli, a do tego jesteś miłośnikiem okrągłych blatów oraz obitych siedzisk krzeseł, to zestaw Z215 jest dla Ciebie idealną propozycją. Zamów go, a na pewno nigdy nie pożałujesz tej swojej decyzji. Dębowe krzesła Alex oraz rozkładany stół S6 to doskonała propozycja na długie lata . Jeśli szukasz wysokiej klasy mebli, a do tego jesteś miłośnikiem okrągłych blatów oraz obitych siedzisk krzeseł, to zestaw Z215 jest dla Ciebie idealną propozycją. Zamów go, a na pewno nigdy nie pożałujesz tej swojej decyzji. Dębowe krzesła Alex oraz rozkładany stół S6 to doskonała propozycja na długie lata.

Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 90 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 42 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 46 cm
Szerokość siedziska 44 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 42 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 42 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 87 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z215 (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 15-06-2016 Sylwia

Idealny zestaw do mojej skromnej jadalni. Krzesła wygodne a stół przepiękny. Jestem zadowolona z zakupu. Obsługa sklepu w pełni profesjonalna.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane