Zestaw stół i krzesła dębowe Z216

Wybarwienie/tapicerka: Dąb rustykalny,
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
2762 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

W skład zestawu Z216 wchodzą dębowe krzesła Alex oraz rozkładany stół S10.

Ich staranne wykonanie z wysokiej jakości surowców to najlepsza gwarancja zadowolenia z użytkowania nawet po wielu latach od momentu zakupu. Zestaw Z216 idealnie będzie pasował do salonu, jadalni oraz restauracyjnej sali. Niezależnie od tego, w który pomieszczeniu znajdzie się dla niego miejsce, to wszędzie tam będzie funkcjonalną ozdobą wnętrza.

Zarówno wykonane z litego drewna nogi, jak i fornirowy blat stołu S10 zostały pokryte okleiną dębową, dzięki której ten mebel idealnie pasuje do zrobionych z litego drewna dębowego szkieletów krzeseł Alex Użycie tych wszystkich tworzyw gwarantuje, że zestaw Z216 jest trwały oraz odporny na rozmaitego typu uszkodzenia.

Wymiaru dębowego krzesła Alex oraz pokryta tapicerką, miękka, elastyczna pianka, która znajduje się na siedzisku tego mebla, gwarantują najwyższy komfort siedzenia nawet podczas długiego rodzinnego przyjęcia. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm).

Zestaw Z216 proponujemy naszym Klientom w kilku wariantach, które różnią się liczbą dębowych krzeseł Alex oraz wielkością stołu S10. Dzięki temu każdy może wybrać dokładnie taki zestaw Z216, który najbardziej będzie odpowiadał potrzebom jego właścicieli. Aby ten komplet był jeszcze bardziej funkcjonalny, to w każdym zestawie istnieje możliwość rozłożenia blatu przy pomocy prostych w obsłudze synchronicznych prowadnic i uzupełnienia go jedną lub dwiema dokładanymi do zestawu wkładkami.

Jeśli szukasz atrakcyjnego i jednocześnie funkcjonalnego kompletu mebli do mieszkania czy lokalu, to koniecznie zwróć uwagę na tę ofertę. Zestaw Z216 to świetna propozycja dla tych, którzy cenią nietuzinkowe, precyzyjnie wykonane meble. Zamów połączenie dębowych krzeseł Alex oraz stołu S10 jeszcze dzisiaj i przez lata ciesz się swoim dobrym wyborem.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 90 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 42 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 46 cm
Szerokość siedziska 44 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 49 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 120 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 155 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 190 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z216 (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane