Zestaw stół i krzesła dębowe Z217

Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Gemma 04
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
2762 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Prostokątny blat, klasyczny kształt krzeseł oraz precyzyjne wykonanie to najlepsza charakterystyka zestawu Z217.

Połączenie dębowych krzeseł Alex oraz rozkładanego stołu S5 idealnie będzie pasowało do salonu, jadalni, restauracji oraz kawiarni. Każdemu wnętrzu, w którym zostanie postawiony ten komplet, doda on wyjątkowego charakteru, a wysokiej klasy surowce są tutaj najlepszą gwarancja zadowolenia z użytkowania nawet po wielu latach, które miną od momentu zakupu.

Szkielety krzeseł Alex zostały wykonane z litego drewna dębowego , które producenci mebli cenią nie tylko za jego atrakcyjny wygląd, ale i za odporność na różnego typu uszkodzenia. Dzięki niemu, jak i dzięki dębowej okleinie, która pokrywa fornirowy blat oraz zrobione z litego drewna nogi stołu S5, meble są trwałe i dobrze służą swoim właścicielom przez długie lata. Zarówno wymiary dębowego krzesła Alex , jak i obite tapicerką siedzisko gwarantują najwyższy komfort siedzenia na tym meblu nawet podczas wielogodzinnego spotkania z przyjaciółmi.

Zestaw Z217 oferujemy naszym Klientom w kilkunastu wariantach, tak aby każdy mógł dopasować wielkość stołu S5 oraz liczbę dębowych krzeseł Alex do rozmiaru wybranego wnętrza oraz do swoich potrzeb. W każdym z wariantów istnieje możliwość rozłożenia stołu i powiększenia go jedną lub dwiema specjalnymi wkładkami. Dla wygody naszych Klientów w stole zamontowaliśmy proste w obsłudze synchroniczne prowadnice, a do każdego zamówienia dodajemy filc pod nogi mebli. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm).

Jeśli szukasz klasycznego kompletu mebli do wnętrza swojego domu czy lokalu, to konieczni przyjrzyj się tej ofercie. Staranne wykonanie z najlepszej jakości materiałów, a do tego eleganckie kształty oraz funkcjonalne rozwiązania to propozycja dla każdego miłośnika mebli z klasą. Zamów połączenie stołu S5 oraz dębowych krzeseł Alex jeszcze dzisiaj.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 90 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 42 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 46 cm
Szerokość siedziska 44 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 49 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 110 cm
Rozstaw nóg: 81 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 145 cm
Rozstaw nóg: 81 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 180 cm
Rozstaw nóg: 81 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z217 (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 27-04-2022 Ewelina

Meble prezentują się pięknie, zgodne z opisem, krzesła bardzo wygodne, dostawa szybsza niż przewidywałam. Jestem bardzo zadowolona.

Opinia pozytywna 20-01-2022 Leszek

Zestaw super, wykonanie staranne, dostawa tak jak trzeba, ceny atrakcyjne.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane