Zestaw stół i krzesła dębowe Z219D

Wybarwienie/tapicerka: Dąb rustykalny, Boss Caro 15
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Połączenie dębowych krzeseł Costa oraz rozkładanego stołu S15 świetnie będzie się prezentowało w każdym eleganckim wnętrzu, a już doskonale będzie pasowało do urządzonych ze smakiem jadalni, salonu, restauracji oraz kawiarni.

Dbałość o każdy szczegół wykonania oraz wysokiej klasy tworzywa sprawiają, że obok zestawu Z219D żaden miłośnik pięknych mebli nie może przejść obojętnie.

Szkielety dębowych krzeseł Costa zostały zrobione z litego drewna dębowego . To tworzywo producenci mebli cenią nie tylko za wysoką odporność na różnego typu próby uszkodzenia, ale również za atrakcyjny wygląd, który nawet po wielu latach od momentu zakupu mebli tak samo zachwyca.

To sprawia, że zestaw Z219D zawsze idealnie pasuje do wystroju wybranego wnętrza. Podstawą blatu stołu S15 jest płyta fornirowa, która tutaj, tak jak i wykonane z litego drewna dębowego nogi, została pokryta okleiną dębową. Dzięki temu ten mebel idealnie pasuje do dębowych krzeseł Costa, a w dodatku jest jeszcze bardziej trwały. W naszej ofercie zestaw Z219D prezentujemy w kilku wariantach. To pozwala dobrać taką wielkość stołu S15 oraz liczbę dębowych krzeseł Costa, które idealnie będą pasowały do wielkości konkretnego pomieszczenia, a w razie potrzeby zawsze można powiększyć blat dwiema specjalnymi wkładkami i usadzić przy stole większą liczbę gości. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm).

Wybierz wariant zestawu Z219D, który najbardziej pasuje do Twoich potrzeb , zamów go jeszcze dzisiaj i ciesz się udanym zakupem przez długie lata razem z najbliższymi. Wybór stołu S15 oraz dębowych krzeseł Costa to decyzja, której będą Ci zazdrościli wszyscy Twoi znajomi.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 94 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 43 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 46 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 51 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 120 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 155 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 190 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z219D (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 09-05-2023 Elżbieta

Meble solidnie wykonane, ładnie wyglądają. Dostarczone na czas i bardzo dobrze zabezpieczone.

Opinia pozytywna 23-11-2022 Tomasz

Meble jak najbardziej ok. Wiadomo- był starach przed zakupem przez internet lecz zarówno jakość jak również obsługa na najwyższym poziomie. Cała transakcja bezproblemowa, a mebelki cieszą oko cały czas.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane