Zestaw stół i krzesła dębowe Z220D

Wybarwienie/tapicerka: Orzech, Boss 15
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3205 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Finezyjnie wygięte nogi stołu S15, obite wysokiej klasy tapicerką siedziska oraz oparcia dębowych krzeseł Malta oraz precyzyjne wykonanie z dobrej jakości materiałów to najlepsza wizytówka zestawu Z220D.

Ten komplet mebli świetnie będzie się prezentował, w każdym wnętrzu, do którego zostanie wstawiony, a już idealnie będzie pasował do salonu, jadalni, restauracji oraz kawiarni.

Zestaw Z220D proponujemy w kilku wariantach , które różnią się wielkością stołu S15 oraz liczbą dębowych krzeseł Malta. Dzięki temu każdy może wybrać dokładnie taki komplet mebli, który w 100% będzie pasował do wielkości konkretnego wnętrza.

Dzięki temu mebel jest nie tylko atrakcyjny, ale i bardzo wytrzymały na różnego rodzaju próby uszkodzenia. Na jego oparciu oraz siedzisku znajduje się miękka pianka oraz dobrej jakości obicie tapicerskie, którego rodzaj oraz kolor można wybrać indywidualnie z naszej bogatej oferty i tym samym dopasować zestaw Z220D do wystroju danego pomieszczenia.

Podstawą blatu stołu S15 jest płyta fornirowa, którą, tak jak i wykonane z litego drewna nogi, pokrywa okleina dębowa. Sprawia to, że ten mebel idealnie pasuje do dębowych krzeseł Malta . Wybierz jeden z wariantów zestawu Z220D, zamów go i ciesz się nim przez długie lata. Niezależnie od tego, który z wariantów wybierzesz, to i tak zawsze masz możliwość rozłożenia blatu przy pomocy jednej lub dwóch specjalnych wkładek i usadzenia przy stole dodatkowych gości. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm).

Każdy, kto szuka klasycznych mebli o nietuzinkowym wyglądzie oraz starannie wykonanych z dbałością o każdy szczegół, na pewno będzie oczarowany zestawem Z220D. Dębowe krzesła Malta oraz rozkładany stół S15 to połączenie, obok którego żaden miłośnik pięknych mebli nie będzie mógł przejść obojętnie. Zamów ten komplet jeszcze dzisiaj.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 94 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 44 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 46 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 51 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 120 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 155 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 190 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z220D (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 04-06-2023 Jan

Meble solidne, estetyczne, ładnie wykończone, funkcjonalne. Z pewnością w pełni spełniają moje oczekiwania.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane