Zestaw stół i krzesła dębowe Z222

Wybarwienie/tapicerka: Dąb rustykalny
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3643 PLN
brutto
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Do tego produktu warto również dokupić

Poduszka od 40 PLN

Zestaw Z222 składa się z dębowych krzeseł Alena oraz okrągłego, rozkładanego stołu S13, które świetnie będą prezentowały się w jadalni, kawiarni oraz w restauracji.

Najlepszą gwarancją zadowolenia z wyboru tego kompletu mebli są wysokiej jakości surowce, z których został on precyzyjnie wykonany. Dzięki nim każdy zamawiający może być pewien, że nawet po latach od momentu zakupu jego meble będą się tak samo atrakcyjnie prezentowały, jak w chwili, kiedy pierwszy raz pojawiły się w wybranym wnętrzu.

Blat stołu S13 został wykonany z płyty fornirowej, a nogi zrobiono tutaj z litego drewna . Blat pokrywa okleina dębowa, dzięki której ten mebel w 100% pasuje do dębowych krzeseł Alena.

Wszystko to sprawia, że te meble nie tylko świetnie się prezentują, ale i są niezwykle komfortowe. Miłośnicy miękkich siedzisk zawsze mogą dokupić do dębowych krzeseł Alena poduszki, które oferujemy w szerokiej gamie kolorów, tak aby każdy Klient mógł idealnie dopasować zestaw Z222 do wystroju wybranego pomieszczenia. Warto zauważyć, że dzięki możliwości rozłożenia blatu, niewielki, okrągły, kawowy stolik S13 można zamienić w stół, przy którym usiądzie całkiem pokaźna liczba osób. Do powiększenia blatu służą trzy specjalne wkładki, które dodajemy do każdego zamówionego wariantu zestawu Z222. Dla wygody naszych Klientów w stole zamontowaliśmy proste w obsłudze synchroniczne prowadnice, a do każdej przesyłki dokładamy filcowy materiał pod nogi krzeseł. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm).

Jeśli szukasz z pozoru niewielkiego kompletu mebli, którego rozmiar w razie potrzeby zawsze można powiększyć, to zestaw Z222 jest dla Ciebie idealny. Zamów go jeszcze dzisiaj, a, dzięki niemu, wnętrze Twojego mieszkania czy lokalu nabierze wyjątkowego charakteru. Połączenie dębowych krzeseł Alena oraz okrągłego stołu S13 to świetny wybór na długie lata.

Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 90 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 42 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 44 cm
Szerokość siedziska 44 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 135 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z222 (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 28-04-2017 Teresa

Pisze do Państwa ponieważ chciałam podziękować za przepiękny stół. Stół jak i krzesła spełniają moje oczekiwania powiem wiecej jestem nim oczarowana. Życzę Państwu więcej zadowolonych klientów

W górę do zdjęć i opisu