Zestaw stół i krzesła dębowe Z223

Wybarwienie/tapicerka: Dąb rustykalny,
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
4088 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Okrągły blat stołu S13 oraz nietuzinkowy kształt oparć dębowych krzeseł Costa to najbardziej charakterystyczne elementy zestawu Z223.

Obok nich żaden miłośnik pięknych mebli nie może przejść obojętnie. Ten komplet świetnie będzie się prezentował w każdym wnętrzu, do którego zostanie wstawiony, a już idealnie będzie pasował do salonu, jadalni, restauracji oraz kawiarni.

Szkielety dębowych krzeseł Costa zostały wykonane z drewna dębowego . Dzięki temu wspaniale prezentują się w towarzystwie oklejonego dębową okleiną stołu S13, którego nogi zostały zrobione z litego drewna, a blat z płyty fornirowej.

Zarówno wymiary dębowych krzeseł Costa, jak i obite tapicerką siedzisko oraz oparcie są najlepszą gwarancją wysokiego komfortu siedzenia na tych meblach.

Rodzaj, jak również kolor tapicerki każdy Klient może wybrać indywidualnie z naszej szerokiej oferty i tym samym zamówić zestaw Z223, który w 100% będzie pasował do wybranego wnętrza. Ten komplet mebli oferujemy w kilku wariantach, które różnią się wielkością stołu S13 oraz liczbą dębowych krzeseł Costa . W każdym z wariantów istnieje możliwość rozłożenia blatu stołu przy pomocy synchronicznych prowadnic i uzupełnienia go jedną, dwiema lub trzema wkładkami. Przy tak przemienionym meblu można usadzić naprawdę sporą liczbę gości, dzięki czemu jeszcze wzrasta funkcjonalność zestawu Z223. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm)

Wybierz wariant, który najbardziej pasuje do Twoich potrzeb oraz do wielkości wybranego przez Ciebie pomieszczenia, zamów go i ciesz się atrakcyjnymi meblami razem z najbliższymi. Zestaw Z223 to oferta dla wszystkich, którzy w meblach cenią sobie klasyczne kształty oraz precyzyjne wykonanie.

Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 94 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 43 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 46 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 135 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z223 (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 15-12-2020 Michał53

Transakcja terminowa bez żadnych potknięć. Meble jak na zdjęciu. Polecam

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane