Zestaw stół i krzesła Z155D | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Zestaw stół i krzesła Z155D

Wybarwienie/tapicerka: Nadruk - Postarzałe drewno
Zestaw stół i krzesła stół i krzesła Z155D
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Zestaw został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi zestawami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę
Produkty w tym zestawie

Zestaw stół z krzesłami Z155D to odpowiednik kompletu goszczącego w naszej ofercie: zestawu Z155. Zestaw Z155D wyróżnia niestandardowe podejście do wybarwienia drewna. Na blat stołu S2D oraz na siedzisko krzesła Alena nanieśliśmy cyfrowe nadruki.

Zestaw stół z krzesłami Z155D to połączenie rozkładanego stołu S2D z krzesłami Alena (z nadrukiem). Nadruk UV naniesiony na blat stołu lub siedzisko krzesła zmienia podejście do wystroju wnętrz. Zamiast klasycznych jednolitych wybarwień pojawiają się wzory, które mogą zmienić Twój salon lub jadalnię nie do poznania.

Stół rozkładany S2D
Wykonanie:
  • Blat to pokryta naturalną dębową okleiną płyta fornirowa o podwyższonym stopniu wytrzymałości.
  • Resztę konstrukcji wykonano z najwyższej jakości litego drewna.
  • Stół S2D to model rozkładany za pomocą pewnych i bezpiecznych prowadnic.
  • Wymiary mebla w komplecie: 6 wariantów do wyboru: 120x80, 140x90, 160x90, 160x100, 180x100, lub 200x100 cm. Po rozłożeniu stół wydłuża się o długość dołączonych wkładek, a ich rozmiar jest uzależniony od wymiarów mebla.

Krzesło Alena z nadrukiem
Wykonanie:
  • szkielet stanowi drewno bukowe wybarwione na biało.
  • Istnieje możliwość doboru siedziska w tym samym lub innym kolorze. Jeśli wolisz miękkie siedzenia, wykonamy dla Ciebie miękkie poduszki na zamówienie. Skontaktuj się z nami!

Nadruki proponowane do tego zestawu można zobaczyć klikając w pole "Nadruk" w zielonej sekcji po prawej stronie.

Wykonanie nadruku
  • wybrany wzór nanoszony jest na blat stołu lub siedzisko krzesła drukiem cyfrowym za pomocą profesjonalnego plotera UVM10
  • meble z nadrukiem UV są równie trwałe jak pozostałe meble z naszej oferty. Metoda zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi i korozją jest identyczna jak w przypadku stołów i krzeseł bez nadruku
  • wybrany przez Ciebie wzór nadruku możemy nanieść na dowolny stół z naszej oferty
  • wybrany przez Ciebie wzór nadruku możemy nanieść na dowolne siedzisko krzesła z naszej oferty, przy założeniu, że nie jest to krzesło tapicerowane.

Zestaw stół i krzesła Z155D to propozycja dla osób szukających odskoczni od klasycznej koncepcji wystroju. To niekonwencjonalna, oryginalna propozycja, która wnosi dużo świeżości. Sprawdź wszystkie możliwości i spraw, by wnętrze nabrało wielkiego stylu.

Masz pytania? Napisz do nas info@salonmeblowy.net lub zadzwoń 800 00 77 87.

Siła dębu

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 91 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 54 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 43 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 45 cm
Szerokość siedziska 44 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 44 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 49 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 120 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 155 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 190 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw stół i krzesła Z155D

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu