Zestaw stół i krzesła Z168D | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Zestaw stół i krzesła Z168D

Wybarwienie/tapicerka: Nadruk - Postarzałe drewno
Zestaw stół i krzesła stół i krzesła Z168D
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Zestaw został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi zestawami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę
Produkty w tym zestawie

Zestaw stół z krzesłami Z168D to analogiczny komplet do niezwykle popularnego zestawu z naszej oferty Z168. Zestaw Z168D cechuje innowacyjne podejście do kolorystyki wchodzących w jego skład produktów. Na blat stołu S2D oraz na siedzisko krzeseł Spartan nanieśliśmy nowoczesne cyfrowe nadruki.

Zestaw stół z krzesłami Z168D to połączenie rozkładanego stołu S2D z krzesłami Spartan (z nadrukiem). Meble posiadające nadruk UV naniesiony albo na blat stołu albo siedzisko krzeseł wyglądają odmiennie od swoich klasycznych odpowiedników. Wizualna zmiana w kolorystyce przynosi na myśl skojarzenia z awangardą i nowoczesnością. Brak klasycznych jednolitych wybarwień może zmienić Twój salon lub jadalnię nie do poznania.

Stół S2D
Wykonanie:
 • blat to konstrukcja z trwałej płyty fornirowej pokrytej naturalną, dębową okleiną
 • nogi to wysokiej jakości lite drewno bukowe
 • blat rozkładany dzięki prowadnicom synchronicznym.

Wymiary: od 112x80 cm do 200x100 cm. Sprawdź parametry w sekcji pod opisem "Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego"

Krzesło Spartan z nadrukiem
Wykonanie:
 • produkt stolarski otrzymany z drewna bukowego najwyższej jakości
 • Krzesła można zamówić z również z miękką poduszką (cena tylko 25 zł)
 • Zadzwoń po więcej szczegółów.

  Nadruki proponowane do tego zestawu można zobaczyć klikając w pole "Nadruk" w zielonej sekcji po prawej stronie.

  Wykonanie nadruku
  • wybrany wzór nanoszony jest na blat stołu lub siedzisko krzesła drukiem cyfrowym za pomocą profesjonalnego plotera UVM10
  • meble z nadrukiem UV są równie trwałe jak pozostałe meble z naszej oferty. Metoda zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi i korozją jest identyczna jak w przypadku stołów i krzeseł bez nadruku
  • wybrany przez Ciebie wzór nadruku możemy nanieść na dowolny stół z naszej oferty
  • wybrany przez Ciebie wzór nadruku możemy nanieść na dowolne siedzisko krzesła z naszej oferty, przy założeniu, że nie jest to krzesło tapicerowane.

  Zestaw stół z krzesłami Z168D to świetna alternatywa do klasycznych mebli. Nie tylko wybierasz sam nadruk który jest widoczny na blacie stołu i na siedzisku krzesła ale również wybarwienie drewna. Zestaw z nadrukiem to dodatkowy element dekoracyjny pomieszczenia. Zestaw Z168D to gwarancja wytrzymałości drewna bukowego oraz dbałość o każdy szczegół.

  Masz pytania? Napisz do nas info@salonmeblowy.net lub zadzwoń 800 00 77 87.

  Siła dębu i twardość buku

  Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

  Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

  Czyszczenie i konserwacja mebli

  Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

  Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 90 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 55 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 42 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 44 cm
Szerokość siedziska 44 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 44 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 49 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 120 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 155 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 190 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw stół i krzesła Z168D

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu