Zestaw stół i krzesła D1 | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Zestaw stół i krzesła D1

Bestseller
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny,
Zestaw stół i krzesła D1
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Zestaw został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi zestawami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę
Produkty w tym zestawie

Zestaw stół i krzesła D1 to pierwszy zestaw w naszej ofercie wykonany w pełni z drewna dębowego. W jego skład wchodzi stół dębowy S2 oraz krzesła dębowe Malibu. Przedstawiony zestaw oferujemy w kolorze dąb naturalny.

Zestaw stół z krzesłami D1 powstał z myślą o rosnących potrzebach naszych Klientów. Meble wykonane z drewna dębowego to niezwykle trwałe produkty, które przy odpowiedniej pielęgnacji mogą stać się wielopokoleniową ozdobą naszych domostw. Zestaw wykonany w pełni z dębu to propozycja dla wystroju klasycznego o charakterze ponadczasowym.

Stół rozkładany dębowy S2
Stół dębowy S2 posiada certyfikat FSC. Certyfikat ten gwarantuje pochodzenie drewna z lasu zarządzanego zgodnie z dobrem przyrody, a także dobrem żyjących na jego terenie społeczności, czyli według zasad Dobrej Praktyki Leśnej.
- Wykonanie: blat wykonany jest z drewna dębowego klejonego na wymiar oraz pokrytego olejem lnianym. Nogi wykonane w całości z litego dębu.
Stół rozkłada się za pomocą systemu klapowego na prowadnicach polskiego producenta. Jest to rozwiązanie proste i sprawdzone.
- Wymiary stołu:
- 140x90x75 + wkładka 70cm
- 160x90x75 + wkładka 70cm.

Krzesło dębowe Malibu
- Wykonanie: stelaż krzesła wykonany jest w całości z drewna dębowego. Oparcie zawiera dębowy fornir, co podnosi jego wartość estetyczną.
Siedzisko wykonane jest z miękkiej i wygodnej pianki poliuretanowej, którą pokrywa wysokiej jakości tapicerka. Jeśli wolisz miękkie siedzenia, wykonamy dla Ciebie miękkie poduszki na zamówienie. Skontaktuj się z nami!
Wymiary krzesła przedstawione są na grafice poniżej opisu.

Zestaw stół i krzesła D1 to bardzo ciekawa kompozycja wykonana z drewna dębowego. Niezwykle gustowne naturalne słoje dębowe są wizytówką elegancji i dobrego smaku. Zestaw stół i krzesła D1 to świetna kompozycja do salonu lub jadalni.

UWAGA Zestaw oferujemy w kolorze dąb naturalny. Istnieje możliwość zamówienia stołu w kolorze dąb bielony. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 94 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 55 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 33 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 44 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 40 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 64 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 140 cm
Rozstaw nóg: 114 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 210 cm
Rozstaw nóg: 184 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw D1

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane