Zestaw stół i krzesła Z225

Wybarwienie/tapicerka: Kasztan, Fornir bukowy, Boss Caro 15
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3298 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Siedzisko krzesła Reszta krzesła
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw mebli Z225 dedykowany jest do wnętrz urządzanych w stylu rustykalnym, jak i do każdego pomieszczenia w którym nie możemy sobie pozwolić na duży stół.

Stół z zestawu Z225 to stół kwadratowy S18 o wymiarach 90x80. Stół S18 jest rozkładany do 190 cm. Dzięki temu że stół posiada 2 wkłady wydłużające blat możemy sami zdecydować o ile chcemy wydłużyć stół. W zestawie Z225 są również krzesła Malibu, które od dłuższego czasu cieszą się znacznym powodzeniem. Krzesła nie tylko są dobrze wyprofilowane, są również proponowane do wnętrz urządzonych w stylu rustykalnym czy nowoczesnym.

Stół rozkładany S18
Wykonanie: blat to wytrzymała płyta MDF, na która została nałożona naturalna okleina bukowa. Noga stołu również została wykonana z litego drewna bukowego. Stół jest rozkładany za pomocą mocnych, metalowych prowadnic. Stół można wydłużyć za pomocą dołączonych do kompletu dwóch wkładek po 50 cm każda.

Stół dostępny jest aż w 14 wybarwieniach od jasnej sonomy po ciemne wenge.
Stół rozkładany S18 oferujemy w rozmiarze 90 cm x 80 cm. Do zestawu dołączone są wkładki wydłużające stół o 50 lub o 100 cm. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm).

Krzesła bukowe Malibu
Szkielet: bukowego krzesła Malibu wykonany został z litego drewna bukowego, które charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia. Na oparciu znajduje się naturalny fornir bukowy.

Siedzisko; krzesło posiada tapicerowane siedzisko, tapicerkę można wybrać z naszej bogatej oferty „tapicerki”. Na siedzisku znajduje się wysokiej klasy pianka poliuretanowa. Krzesło może być również wykonane z twardym siedziskiem.

Do każdego zestawu dołączamy filcowy materiał chroniący podłogę przed zarysowaniem

Zestaw mebli Z225 to unikalny stół przeznaczony do niewielkich pomieszczeń. Zestaw można zakupić w dowolnym kolorze jak i dowolną tapicerką. Stół nie posiada ostrych kantów dlatego jest odpowiedni dla rodzin z dziećmi. Każdy nasz produkt ma dwuletnią gwarancje.

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 94 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 55 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 33 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 44 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 40 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 80 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 140 cm
Rozstaw nóg: 140 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 190 cm
Rozstaw nóg: 190 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z225

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane