Zestaw stół i krzesła D3 | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Zestaw stół i krzesła dębowe D3

Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Tarim 19
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Ten produkt obecnie posiada wydłużony czas realizacji zamówienia.

Dowiedz się więcej

6010 PLN
brutto
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw stół i krzesła D3 to kolejna ciekawa propozycja mebli w pełni wykonanych z drewna dębowego. Zestaw składa się ze stołu dębowego S2 oraz krzeseł dębowych Split. Przedstawiony zestaw oferujemy w kolorze dąb naturalny.

Zestaw stół z krzesłami D3 powstał na podstawie preferencji naszych klientów. Połączenie finezyjnej elegancji z ogromną trwałością drewna dębowego to wielopokoleniowa ozdoba naszych domostw. Zestaw zapewnia odporny na modę, klasyczny i ponadczasowy wystrój.

Stół rozkładany dębowy S2

Stół dębowy S2 posiada certyfikat FSC. Certyfikat ten gwarantuje pochodzenie drewna z lasu zarządzanego zgodnie z dobrem przyrody, a także dobrem żyjących na jego terenie społeczności, czyli według zasad Dobrej Praktyki Leśnej.
Wykonanie stołu dębowego S2: blat to dębowe drewno klejone na wymiar. Z zewnątrz pokryte zostało olejem lnianym. Stabilność zapewniają nogi wykonane w całości z litego dębu.
Stół rozkłada się dzięki prowadnicom polskiego producenta. Jest to rozwiązanie proste i sprawdzone.
- Wymiary stołu:
- 140x90x75 + wkładka 70cm
- 160x90x75 + wkładka 70cm.

Krzesło dębowe Split

- Wykonanie: stelaż krzesła wykonany jest w całości z drewna dębowego. Dzięki swej twardości jest odporne na mechaniczne uszkodzenia. Wizualnie przykuwa uwagę dzięki dębowym słojom.
Siedzisko krzesła wykonane jest z elastycznej i wygodnej pianki poliuretanowej. Piankę przykrywa wysokiej jakości tapicerka. Jeśli wolisz miękkie siedzenia, wykonamy dla Ciebie miękkie poduszki na zamówienie. Skontaktuj się z nami!
Wymiary krzesła przedstawione są na grafice poniżej opisu.

Zestaw stół i krzesła D3 to trwała, funkcjonalna i niezwykle estetyczna propozycja mebli do salonu lub jadalni. Niezwykle gustowne naturalne słoje dębowe są wizytówką elegancji i dobrego smaku.

UWAGA Zestaw oferujemy w kolorze dąb naturalny. Istnieje możliwość zamówienia stołu w kolorze dąb bielony. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 95 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 54 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 35 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 41 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 44 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 64 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 140 cm
Rozstaw nóg: 114 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 210 cm
Rozstaw nóg: 184 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw D3

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 23-01-2022 Andrzej

Bardzo fajnie się nam komponuje ten zestaw we wnętrzu. Stół rewelacja, solidny i pięknie wybarwione drewno, krzesła wygodne, materiały z najwyższej półki. Po prostu rewelacja, warte tej ceny.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane