Zestaw stół i krzesła dębowe Z236 | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Zestaw stół i krzesła dębowe Z236

1 opinia Zestaw w promocji
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Tarim 19
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
Obecnie realizujemy zamówienia z terminem dostawy na drugą połowę stycznia 2023
2972 PLN
brutto
3211
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw Z236 wprowadzi do Twojego wnętrza elegancki minimalizm. Polski solidny dąb i skandynawskie inspiracje to funkcjonalne i bezpretensjonalne połączenie.

Zestaw Z236 to połączenie dębowych krzeseł Split oraz klasycznego prostokątnego stołu S3, inspirowanego stylem skandynawskim.

Staranność wykonania oraz klasyczny kształt tych mebli jest idealną propozycją dla miłośników minimalizmu i eleganckiej prostoty. Połączone w zestaw Z236 uzupełniają się wzajemnie tworząc wyszukaną całość. Komplet Z236 jest najchętniej wybierany do jadalni i salonów, w których dominuje naturalne drewno i klasyczne barwy.

Krzesło dębowe Split to klasyka gatunku. Trwałość drewna dębowego połączona z wysokiej jakości tapicerką to gwarancja użytkowania. Bardzo klasyczna budowa krzesła Split sprawia, że może być ono wykorzystane nie tylko w salonie czy jadalni ale i z powodzeniem również w kuchni.

Uniwersalny wygląd i funkcjonalność drewnianego stołu S3 sprawiają, że jest zawsze trafnym wyborem do każdego wnętrza. Sam decydujesz o gabarytach stołu zależnie od swoich potrzeb. Dodatkowe wkładki umożliwiające rozłożenie stołu, dyskretnie ukryte pod blatem sprawiają, że jesteś zawsze przygotowany na niespodziewanych gości.

Każdy element zestawu może być wybarwiony na dowolny kolor z naszej palety. Bogata oferta tapicerek sprawia, że zestaw pasuje do kolorystyki każdego wnętrza.

Ten komplet proponujemy w kilku wariantach, które różnią się średnicą blatu stołu S3 oraz liczbą dębowych krzeseł Split. Wybierz ten najlepiej dopasowany do Twojego wnętrza i ciesz się funkcjonalnością zestawu w pięknym klasycznym stylu.

Jakość, minimalizm i klasyczna linia zestawu Z236 to idealne rozwiązanie zarówno dla Ciebie i Twojego domu.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 95 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 54 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 35 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 41 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 44 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 62 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 110 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 145 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 180 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z236 (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 07-04-2021 Rafał

Transakcja przebiegła pomyślnie.

W górę do zdjęć i opisu