Zestaw stół i krzesła Z19

Wybarwienie/tapicerka: Kasztan, Florencja 2522
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3083 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw stół z krzesłami Z19 to atrakcyjne zestawienie klasyki z nowoczesnością

Zestaw stół z krzesłami Z19 to atrakcyjne zestawienie klasyki z nowoczesnością. Tradycyjny projekt został odświeżony o najmodniejsze kolory drewna. Dzięki temu komplet staje się ponadczasowy – to jakość, która nigdy nie wychodzi z mody!

Kwadratowy stół rozkładany S4A
- Blat to wytrzymała płyta MDF pokryta naturalną dębową okleiną. Nogi wykonano z naturalnego drewna. . Rozłożenie umożliwiają metalowe prowadnice synchroniczne.
- Wymiary do wyboru to 80x80, 90x90 lub 100x100 cm. Po zastosowaniu wkładek długość wzrasta o 45, 90 lub 135 cm. Blat kończy się na wysokości 78cm (+/-1 cm). Szczegóły w tabelach pod opisem lub w zakładce ‘wybierz wariant’.

Krzesło bukowe K1
- Szkielet powstał z naturalnego, ciężkiego drewna bukowego .
- Siedzisko i oparcie pokryte pianką poliuretanową, a następnie obite dowolną tapicerką (tkaniną lub skórą naturalną). . Sprawdź ofertę tekstyliów klikając w przycisk ‘tapicerka’ lub zajrzyj do naszego konfiguratora kolorów.

Komplet stołu z krzesłami Z19 to jeden z najbardziej popularnych produktów z oferty. Efektowne rozwiązanie pozwala zaoszczędzić miejsce w salonie lub kuchni, a po rozłożeniu wygodnie pomieścić wszystkich gości. Sprawdź, jak będzie wyglądał Twój zestaw w konfiguratorze kolorów!

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 97 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 59 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 39 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 46 cm
Szerokość siedziska 44 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 44 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 62 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 62 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 125 cm
Rozstaw nóg: 107 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 170 cm
Rozstaw nóg: 152 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Trzy wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 215 cm
Rozstaw nóg: 197 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 3 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z19

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 09-04-2015 Sylwia

jestem bardzo zadowolona dlatego daje dużego plusa sprzedawcy

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane