Zestaw stół i krzesła dębowe Z239

2 opinie Zestaw w promocji
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Czarny,
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3549 PLN
brutto/szt
4131
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

PROMOCJA!
Oszczędź nawet do 750 zł wybierając zestaw ze stołem z jedną wkładką w rozmiarze 90 lub 100 cm!

Modernistyczny zestaw łączący minimalizm z siłą dębu. Zestaw Z239 to funkcjonalne i nowoczesne połączenie okrągłego stołu S19 oraz krzesła Split.

Stół S19 to minimalistyczny design w nietuzinkowej odsłonie. Niebanalne nogi z litego drewna bukowego dodają meblowi lekkości. Jednocześne pozwalają na dowolne ustawienie krzeseł wokół stołu.
Okrągły blat jest stabilny i trwały. Wykonany jest z płyty MDF w naturalnym fornirze dębowym, dzięki czemu zachowuje unikatową fakturę słoi. Elegancji dadaje prosty rant.
Stół jest dostępny w trzech wariantach: 90cm, 100cm i 110cm. Dodatkowo jest wyposażony w jedną, dwie, lub trzy wkładki, co daje możliwość rozłożenia stołu nawet na długość 245cm.

Krzesło dębowe Split idealnie uzupełniają geometryzację form całego zestawu. Proste linie krzesła sprawiają, że jest funkcjonalnym i nowoczesnym meblem. Szkielet wykonany ze szlachetnego dębu to gwarancja trwałości. Wypełnienie ze sprężystej pianki poliuteranowej zapewnia wygodę, a precyzyjne obszycie podkreśla wysoką jakość krzesła.

Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 95 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 54 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 35 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 46 cm
Szerokość siedziska 41 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 44 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 135 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z239 (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 11-05-2021 Ania z Bydgoszczy

Szybko i elegancko. Polecam

Opinia pozytywna 24-03-2021 Iwona

Przepiękny, solidnie wykonany zestaw meblowy. Sprawna obsługa .Polecam

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane