Zestaw stół i krzesła Z241 | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Zestaw stół i krzesła Z241

Zestaw w promocji
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Czarny
Zestaw Z241
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Zestaw został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi zestawami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę
Produkty w tym zestawie

Lekki i pełen światła nowoczesny zestaw idealny do minimalistycznych wnętrz.

Zestaw Z241 to intrygujące połączenie okrągłego stołu S19 z kultowymi krzesłami Patyczak.

Stół S19 jest niekwestionowanym bestsellerem. Decyduje o tym nowatorski design w nietuzinkowej odsłonie. Pomysłowo zaprojektowane nogi wykonane z gładkiego i twardego drewna bukowego - do złudzenia przypominają metalowe, gdy są wybarwione na kolor czarny. Możliwość wybarwienia ich na każdy z dostępnych u nas kolorów - pozwalają na liczne pomysły dekoratorskie, a ich kształtumożliwia dowolne ustawienie krzeseł wokół stołu.
Całości dopełnia okrągły minimalistyczny blat. Wykonany jest z 2cm płyty MDF w naturalnym fornirze dębowym, co gwarantuje zachowanie naturalnej faktury dębu. Prosty 5cm rant sprawia, że blat sprawia wrażenie ciężkiego, co jeszcze bardziej podnosi jego walory wizualne.
Stół jest dostępny w trzech wariantach: 90cm, 100cm i 110cm. Wyposażony w jedną, dwie, lub trzy wkładki, co daje możliwość rozłożenia stołu nawet na długość 245cm.

Krzesła Patyczak to kultowy mebel rodem z lat 60tych. Inspirowane modelem Lilla Aland, który w Polsce funkcjonował jako A-5910. Zakłady meblarskie okresu PRL prześcigały się w produkcji tego typu krzeseł. Miłość do patyczaków wróciła wraz z modą na vintage. Nasza wersja wykonana jest z trwałego drewna bukowego, co zapewnia im miejsce w naszych domach na kolejne dekady. Niewielkie rozmiary siedziska pozwalają na ciekawą aranżację nawet w małych pomieszczeniach.
Krzesła można wzbogacić idealnie skrojonymi do siedziska poduszkami mocowanymi na rzepy.

Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 99 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 50 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 33 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 45 cm
Szerokość siedziska 42 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 41 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 135 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z241

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane