1. Zestaw stół i krzesła Z242 • SalonMeblowy.net.pl

Zestaw stół i krzesła Z242

Bestseller
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Czarny, Aston 16
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3691 PLN
brutto
Skład wariantu zestawu:
Tapicerka: Zamów próbki
Kolor drewna: Zamów próbki
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Ultranowoczesny zestaw Z242 to połączenie naszego bestsellerowego stołu S19 i kultowych krzeseł Muszelka. Absolutny MUST HAVE dla każdego, kto podąża za aktualnymi trendami wystroju wnętrz.

Nowoczesny styl inspirowany wzornictwem PRL vintage odnajdziemy w naszym najnowszym zestawie Z242. Stół S19 jest najlepiej sprzedającym od kilku miesięcy. Krzesła Muszelka są odpowiedzią na liczne zapytania naszych klientów.

Okrągły stół S19 produkujemy w trzech wariantach średnicy: 90cm, 100cm, 110cm. Blat można rozłożyć poprzez delikatne uniesienie i pociągnięcie połowy stołu. W celu powiększenia rozmiaru dokładamy 1-3 wkładki o szerokości 45cm każda. Nogi stołu wykonane są z litego, gładkiego drewna bukowego, które charaktarezuje się wysoką twardością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Blat jest wykonany z solidnej płyty MDF pokrytej naturalnym fornirem dębowym, dzięki czemu zachowuje szlachetną fakturę słoi. Stół może być wybarwiony na dowolny kolor z naszej palety.

Pierwsze krzesła Muszelka zostały zaprojektowane w Polsce przez wybitną projektantkę Teresę Kruszewską w 1956r. Dopiero w latach 60-70 zyskały międzynarodową popularność i pojawiały się w rozmaitych kolorach i wersjach kształtu. Nasza Muszelka ma bukowe nogi, które możemy wybarwić na jeden z 15 kolorów. Siedzisko jest wygodne dzięki poliuteranowej piance tapicerskiej, a charakterystyczne oparcie nie tylko otwarcie nawiązuje do stylistyki PRL, ale przede wszystkim sprawia, że krzesło jest bardzo wygodne. Ponad 300 oferowanych przez nas tkanin tapicerskich pozwoli na idealne dopasowanie zestawu do Waszego wnętrza. Istnieje również możliwość obicia mebla w tkaninę powierzoną przez klienta.

Zestaw jest dostępny aż w dziewięciu wariantach (rozwijane menu po prawej stronie zdjęcia) różniących się wielkością blatu i liczbą krzeseł.

Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 87 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 51 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 47 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 50 cm
Szerokość siedziska 47 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 135 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z242

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane