Zestaw stół i krzesła dębowe Z244

4 opinie Zestaw w promocji
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Czarny, Braid 3020
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3353 PLN
brutto/szt
3935
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

PROMOCJA!
Oszczędź nawet do 750 zł wybierając zestaw ze stołem z jedną wkładką w rozmiarze 90 lub 100 cm!

Ascetyczna linia krzeseł Bergen w połączeniu z bestsellerowym stołem S19 to nietuzinkowe i inspirujące połączenie. Projektanci nowoczesnych wnętrz prześcigają się niekonwencjonalnym doborze wzorów i kształtów, zachowując przy tym ducha modernizmu. Idąc ich tropem stworzyliśmy zestaw Z244, łącząc lekką konstrukcję stołu S19 z mocną formą krzeseł Bergen.

Stół S19 cieszy się niegasnącą popularnością wśród naszych klientów. Stał się hitem od pierwszego dnia w naszym sklepie trwale detronizując pozostałe stoły! Swój sukces zawdzięcza ciekawej i lekkiej konstrukcji. Okrągły blat wykonany jest z twardej płyty MDF oklejonej precyzyjnie naturalnym fornirem dębowym, którym pokryty jest również 5-centymetrowy rant. Całość sprawia wrażenie masywnego plastra dębu. Nogi wykonane są drewna bukowego, cenionego za odporność na uszkodzenia mechaniczne i możliwość idealnego wygładzenia. Przy decyzji wybarwienia nóg na kolor czarny - do złudzenia przypominają nogi metalowe, co sparwia, że stół zyskuje rzesze wielbicieli wśród zwolenników nowoczesnego wystroju. Całość jest stabilna nawet przy rozłożeniu dzięki trwałym i grubym prowadnicom.

Krzesło Bergen z litego drewna dębowego sprawia wrażenie masywnego, co idealnie współgra z blatem stołu S19. Oparcie profilowane w łuk zapewnia wygodę i wielogodzinny relaks. Mebel najlepiej prezentuje się w naturalnym wybarwieniu lub rustykalnym, ale możemy zastosować każdy inny kolor z naszej palety wybarwień.

Decydując się na zestaw Z244 można być pewnym, że nasze wnętrze zyska niepowtarzalny charakter w ultranowoczesnym stylu.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 93 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 55 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 32 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 49 cm
Szerokość siedziska 42 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 45 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 135 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z244 (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 23-11-2023 Monika

Zestaw rewelacja. Polecam w 100%.

Opinia pozytywna 15-02-2023 Paweł

Bardzo dobre

Opinia pozytywna 21-01-2022 Agata

Meble piękne :) wygodne. Solidnie wykonane! jestem zadowolona i serdecznie polecam!!

Opinia pozytywna 21-01-2022 Agata

Meble piękne :) wygodne. Solidnie wykonane! jestem zadowolona i serdecznie polecam!!

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane