Zestaw stół i krzesła Z245

Wybarwienie/tapicerka: Biały,
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3406 PLN
brutto
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Pełny światła nowoczesny zestaw nawiązujący do stylu prowansalskiego.

Zestaw Z245 łączy w sobie nowoczesność i rozświetlające wpływy prowansalskie. Bardzo funkcjonalny okrągły stół S20 perfekcyjnie komponuje się z białymi krzesłami Prowansja.

Stół S20 wyróżnia okrągły blat z prostym pięciocentymetrowym rantem. Wykonany jest z solidnej płyty MDF precyzyjnie oklejonej naturalnym fornirem dębowym. Blat jest rozkładany na mocnych stabilnych prowadnicach z systemem kulkowym. Wkładki (1, 2 lub 3) o długości 45cm mocowane są przy pomocy metalowych kołków i zbrojonych otworów. Całość łączona jest haczykami.
Nogi wykonane są z twardego i odpornego na uszkodzenia drewna bukowego, dzięki temu są idealnie gładkie i wzorowo pasują do krzeseł Prowansja.
Stół dostępny jest w trzech wariantach: - 90cm,
- 100cm,
- 110cm.
Krzesło Prowansja białe jest często wybierane przez naszych klientów. Zapewne decyduje o tym ciekawe oparcie z 15 poprzecznych elementów oddalonych od siebie o 3,5cm. Jest ono ergonomicznie wygięte ku tyłowi i przedłużone poniżej linii oparcia. Cały szkielet jest dodatkowo wzmocniony bocznymi poprzeczkami.
Krzesło jest idealnie gładkie dzięki zastosowaniu litego buku do jego konstrukcji.
Siedzisko może być białe lub w kolorze blatu. Wybarwienie moze być dowolne spośród dostępnych w ofercie.

Do krzeseł polecamy skrojone do kształtu siedziska poduszki. Wykonujemy je w dowolnej tkaninie lub w materiale powierzonym przez klienta. Poduszki mają zapięcia na rzepy, co ułatwia czyszczenie i konserwację.

Zestaw Z245 jest harmonijnym polączeniem okrągłego nowoczesnego stołu i ciekawych krzeseł zaprojektowanych tak, by optycznie powiększać pomieszczenie. Wpisze się w wystrój każdej jadalni czy restauracji. Proponujemy go z białymi elementami, ale wykonamy w każdym z dostępnych u nas kolorów.

Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Siła dębu

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 101 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 57 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 37 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 44 cm
Szerokość siedziska 43 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 135 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z245

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane