Zestaw stół i krzesła Z246

Zestaw w promocji
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Biały,
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
2788 PLN
brutto/szt
3371
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

PROMOCJA!
Oszczędź nawet do 750 zł wybierając zestaw ze stołem z jedną wkładką w rozmiarze 90 lub 100 cm!

Atrakcyjne zestawienie tradycyjnych krzeseł typu "krzyżak" z przyciągającym uwagę nowoczesnym rozkładanym stołem okrągłym w białej, rozświetlającej optycznie odsłonie.

Zestaw Z246 to funkcjonalny zestaw łączący klasykę z nowoczesnością. Biały kolor bardzo rozświetla pomieszczenie, przez co taka kombinacja świetnie sprawdzi się nawet w małych pomieszczeniach.

Stół S20 to stół o wyraźnie skandynawskich wpływach. Ascetyczny, wizualnie masywny blat i stabilne nogi o trapezoidalnym układzie sprawiają, że mebel jest nie tylko funkcjonalny, ale i niezwykle przyciągający uwagę.
Blat wykonujemy z płyty MDF i oklejamy naturalnym fornirem dębowym. Może mieć średnicę 90, 100 i 110cm oraz być wydłużony o 1, 2 lub trzy wkładki o długości 45cm. Stół ma pełną stabilność nawet przy pełnym rozłożeniu dzięki mocnym prowadnicom, zbrojonym łączeniom i solidnej podstawie.
Nogi wykonane są z twardego i gładkiego buku bardzo odpornego na uszkodzenia.

Krzesło drewniane Alex białe to niezwykle popularne i pożądane niemal w każdej kuchni i jadalni - krzesło typu krzyżak. Początkowo występowało tylko w trendach skandynawskich - dziś na dobre rozgościło się w polskich domach. Wybarwione na biało - świetnie podkreśli styl prowansalski pomieszczenia i nowoczesne wystroje.
Szkielet to lite drewno bukowe wyróżniające się gładkością i wysoką odpornością na uszkodzenia.
Siedzisko wypełnione jest wygodną pianką wysokiej jakości i obite tkaniną, ekoskórą lub skórą z naszej oferty tkaniną powierzoną przez klienta.

Zestaw Z246 to doskonała propozycja dla restauracji oraz kuchni i jadalni w naszych domach.Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 91 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 54 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 43 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 46 cm
Szerokość siedziska 45 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 44 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 135 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z246

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane