Zestaw stół i krzesła Biesiadny prosty | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Zestaw stół i krzesła Biesiadny prosty

Wybarwienie/tapicerka: Wenge,
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
4260 PLN
brutto
Skład wariantu zestawu:
Tapicerka: Zamów próbki
Kolor drewna: Zamów próbki
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw stół i krzesła Biesiadny Prosty to prosty sposób na pomieszczenie wszystkich gości przy jednym stole.

Dzięki nowoczesnej technologii produkcji meble łatwo się rozkładają i zapewniają najwyższą jakość na wiele lat. Wybierz nowoczesny wygląd i maksymalną funkcjonalność.

Biesiadny rozkładany stół S11
Blat - struktura płyty fornirowej umożliwia renowację mebla bez konieczności wymieniania wszystkich jego części. To dobra inwestycja na kilkadziesiąt lat. Materiał nóg to naturalne bukowe drewno wybarwione w dowolnym kolorze. Stół pokryto dębową okleiną.
Rozłożenie umożliwiają wygodne prowadnice synchroniczne.  Po włożeniu przedłużających wkładek, blat opiera się dodatkowo na czterech chowanych nogach, zapewniając stabilizację nawet przy maksymalnym obciążeniu.

Dostępne rozmiary to: 160x100 cm, 180x100 cm lub 200x100 cm w wariancie złożonym. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm). Dzięki czterem pięćdziesięciocentymetrowym wkładkom długość stołu można wydłużyć nawet o 2 metry!

Krzesło bukowe K13
Drewno bukowe, z którego wykonano nogi i oparcie to twardy i mocny materiał, gwarantujący nienaganną kondycję przez kilkadziesiąt lat.
Dodatkowo zostało ono pomalowane warstwą ekologicznej farby ochronnej.
Siedzisko to 2 warianty: tkanina lub skóra naturalna, wśród których wybór rodzaju tkanin jest niemal nieograniczony. W zielonym polu ‘tapicerka’ wybierzesz tekstylia idealne do Twojego domu lub restauracji.

Zestaw stół i krzesła Biesiadny Prosty to duża powierzchnia, która pomieści wszystkich Twoich gości. Zapoznaj się ze szczegółami w naszym salonie internetowym lub telefonicznie pod bezpłatnym numerem telefonu 800 00 77 87.

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 100 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 56 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 36 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 46 cm
Szerokość siedziska 45 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 63 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 160 cm
Rozstaw nóg: 130 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 210 cm
Rozstaw nóg: 180 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 12
Szerokość: 260 cm
Rozstaw nóg: 230 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Trzy wkładki Maks. ilość krzeseł: 14
Szerokość: 310 cm
Rozstaw nóg: 280 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 3 wkładki
Cztery wkładki Maks. ilość krzeseł: 16
Szerokość: 360 cm
Rozstaw nóg: 330 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 4 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Biesiadny prosty

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu