Zestaw stół i krzesła dębowe Z253D

Zestaw w promocji
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Skóra czarna
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3114 PLN
brutto/szt
3876
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

PROMOCJA!
Oszczędź nawet do 750 zł wybierając zestaw ze stołem z jedną wkładką w rozmiarze 90 lub 100 cm!

Wygodny i pełny światła zestaw Z253 do nowoczesnych wnętrz.

Zestaw Z253 to bardzo trafione połaczenie okrągłego rozkładanego stołu S20 z dębowymi krzesłami K15. Funkcjonalność i nowoczesność sprawiają, że zestaw świetnie sprawdzi się w salonie i jadalni, a także w modnych, trendy restauracjach.

Stół S20 to nowoczesny i interesujący mebel. Okrągły blat to solidna płyta MDF precyzyjnie pokryta naturalnym fornirem dębowym. Szlachetny rysunek słoi dębu zachowaliśmy również na pogrubionym do 5cm rancie stołu.
Dostępne są trzy warianty rozmiaru blatu:
-90cm,
-100cm,
-110cm.

Nogi wykonane są z litego buku, szeroko wykorzystywanego w meblarstwie ze względu na odporność na uszkodzenia. Masywne w przekroju (4x8cm), zyskują lekkości dzięki charakterystycznemu rozstawowi zwężającemu się ku górze.

Krzesło dębowe K15 jest wysoko cenione przez naszych klientów ze względu na wygodę i jakość wykonania. Dębowe drewno jest w nim idealnie wygładzone, a rysunek słoi dodaje szlachetności. Strzeliste oparcie zostało perfekcyjnie wyprofilowane pod odcinek lędźwiowy kręgosłupa, a szczebelkowa konstrukcja sprawia, że plecy "oddychają" oraz mebel przepuszcza światło. Siedzisko ma optymalny rozmiar, a dzięki możliwości obicia go dowolną tapicerką (z naszej oferty lub w tkaninie powierzonej przez klienta) - idealnie wpisze się w każdą kolorystykę.

Zestaw Z253 jest bardzo dobrą propozycją w niewielkich pomieszczeniach ze względu na otwarte oparcia krzeseł i okrągły stół. Jego nowoczesny charakter sprawia, że jest też ciekawą propozycją do restauracji i biura.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 102 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 54 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 30 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 45 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 41 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 135 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z253D (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane