Zestaw Z254D (krzesła dębowe)

Zestaw w promocji
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Bravo 60
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3039 PLN
brutto/szt
3739
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

PROMOCJA!
Oszczędź nawet do 750 zł wybierając zestaw ze stołem z jedną wkładką w rozmiarze 90 lub 100 cm!

Minimalistyczny, ciekawy, utrzymany w skandynawskim duchu zestaw Z254 to atrakcyjna i nowoczesna propozycja do każdego wnętrza.

Zestaw stół i krzesła Z254 to interesujące połączenie okrągłego rozkładanego stołu S20 i dębowych prostych krzeseł Oslo

z tapicerowanym siedziskiem.

Stół S20 to nowoczesne ciekawe wzornictwo. Wizualnie masywny blat wykonany jest z solidnej płyty MDF wzmocnionej grubym naturalnym fornirem dębowym. Rant został pogrubiony do 5cm i również precyzyjnie pokryty fornirem. Całość sprawia wrażenie ciężkiej i dużej deski dębowej, co w połączeniu z mocnymi nogami tworzy niezwykle ciekawą całość. Dostępne są trzy warianty rozmiaru blatu:
-90cm,
-100cm,
-110cm.
Na co dzień złożony - w przypadku gości z możliwością wydłużenia o jedną, dwie lub trzy wkładki równe średnicy stołu, długie na 45cm.
Dla zwiększenia efektu masywności - stół ma pogrubiony pięciocentymetrowy rant.

Nogi zrobiliśmy z litego buku, który jest ceniony w meblarstwie ze względu na odporność na uszkodzenia. Nogi o przekroju (4x8cm) gwarantują stabilność nawet przy pełnym rozłożeniu, a zwężający się ku górze rozstaw sprawia, ze zestaw jest niezwykle ustawny.

Krzesło dębowe Oslo urzeka swoją prostotą i lekkością. Wykonane z litego dębu jest niezwykle trwałe. Tapicerowane siedzisko w połączeniu z profilowanym oparciem gwarantuje wygodę na wiele godzin.

Zestaw Z254 może być wybarwiony na dowolny kolor z naszej palety. Szeroka gama tapicerek pozwala na dopasowanie tego stołu i krzeseł do praktycznie każdego wnętrza. Najlepiej wpisuje się we wnętrza nowoczesne, minimalistyczne zarówno w naszych mieszkaniach, jak i pomieszczeniach biurowych.

Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Siła dębu

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 90 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 52 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 34 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 50 cm
Szerokość siedziska 45 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 44 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 135 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z254D (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane