Zestaw stół i krzesła Z257

Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Czarny, Mira 08
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3541 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Nowoczesny zestaw o biurowym charakterze.

Zestaw Z257 to zdecydowanie nowoczesny zestaw. Modernistyczne krzesła CC5 cechuje prosta linia, przez co chętnie sa wybierane do biur i salonów. Stół S21 dodaje całości charakteru i urozmaica wnętrze.

Rozkładany stół S21 jest kwadratowym odpowiednikiem bestsellerowego okrągłego stołu S19.
Blat wykonaliśmy z wysokiej jakości płyty MDF i wzmocniliśmy grubym naturalnym fornirem dębowym. Rant pogrubiony do 5cm dodaje meblowi wrażenia ciężkości.Jednak stół jest stosunkowo lekki oraz stabilny jednocześnie (nawet przy pełnym rozłożeniu).
Płyta rozkłada się w połowie i możemy ją powiększyć o jedną, dwie lub trzy wkładki o długości 45cm. Szerokość równa jest szerokości blatu, który wykonujemy w czterech wariantach:
-80x80cm,
-90x90cm,
-100x100cm,
-110x110cm.

Nogi wykonaliśmy z litego buku, który wyróżnia się odpornością na uszkodzenia oraz gładką powierzchnią po obróbce. Gdy są pomalowane farbą kryjącą - do złudzenia przypominają nogi metalowe, co pozwala na wykorzystanie stołu w aranżacjach industrialnych. Ich prostokątna podstawa (4x6cm) gwarantuje stabilność stołu, a "koziołek" na wysokości siedzisk - zwiększa swobodę ustawienia całego zestawu.
Stół może zostać wybarwiony na dowolny kolor z naszej oferty zarówno w jednym kolorze, jak i w dwóch różnych kolorach blat i nogi.

Krzesło CC5 to klasyk pośród mebli tapicerowanych. Proste i uniwersalne, by mogło być zastosowane w każdym wnętrzu. O jego charakterze tak naprawdę decyduje dopiero kolorystyka u>wybarwienia i tapicerki, która może być dowolnie wybrana spośród naszych tkanin, ekoskór, bejc i farb. Na życzenie klienta tapicerujemy również w tkaninie powierzonej.
Nogi krzesła wykonane są z litego buku, co zapewnia spójną strukturę z nogami stołu.

Zestaw Z257 to propozycja do wnętrz współczesnych: nowoczesnych salonów, jadalni, czy biur.Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 96 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 59 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 34 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 47 cm
Szerokość siedziska 47 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 40 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 80 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 80 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 125 cm
Rozstaw nóg: 125 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z257

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane