Zestaw Z258 (krzesła dębowe)

Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Czarny, Skóra S1
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
Zamówienia realizujemy już z terminem po Świętach Wielkanocnych!
4006 PLN
brutto
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw Z258 to przykuwające wzrok połączenie nowoczesnego kwadratowego stołu rozkładanego S21 z niezwykle ergonomicznymi krzesłami K15.

Stół S21 to stół kwadratowy z rozkładanym blatem i nogami typu "pająk".
Blat wykonaliśmy z solidnej płyty MDF, często wykorzystywanej w meblarstwie ze względu na odporność na wilgoć oraz ogień. Wzmocniliśmy ją grubym naturalnym fornirem dębowym wyróżniającym się nie tylko twardością ale i szlachetnym rysunkiem słoi. Ten sam fornir położyliśmy również na szerokim na 5cm prostym rancie.
Płyta blatu rozsuwa się w połowie i może być wydłużona przy pomocy wkładek o długości 45cm. Użyć możemy maksymalnie 3 wkładek.
Stół wykonujemy w czterech wariantach wielkości blatu:
-80x80cm,
-90x90cm,
-100x100cm,
-110x110cm.
Nogi wykonane są z litego buku, wyjątkowo trwałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz idealnie gładkiego po obróbce.
Stół możemy wybarwić na dowolny kolor z naszej palety zarówno jednolicie, jak i w różnych kolorach blat i nogi.

Dębowe krzesło K15 z tapicerowanym siedziskiem jest lekkie mimo wykorzystania litego dębu do produkcji stelaża. Na uwagę zasługuje oparcie - ergonomicznie wygięte pod odcinek lędźwiowy, gwarantując wygodę. Szczebelki dodają wizualnej lekkości, przepuszczają światło oraz pozwalają plecom na "oddychanie".
Mebel dopełnia wygodne siedzisko wypełnione sprężystą pianką. Możemy je obić dowolnym materiałem z naszej oferty lub powierzonym przez klienta.

Zestaw Z258 to nowoczesny i ergonomiczny zestaw w wysoce funkcjonalnej formie. Zdecyduj o liczbie wkładek, rozmiarze blatu, liczbie krzeseł. Wybierz swoje wymarzone kolory i zamów już dziś!

Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Siła dębu

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 102 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 54 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 30 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 45 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 41 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 80 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 80 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 125 cm
Rozstaw nóg: 125 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z258 (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu