Zestaw stół i krzesła Z260

Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Czarny, Aston 16
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3431 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Połączenie wzornictwa industrialnego z klimatycznym oldschoolowymi krzesłami Olek to ciekawe połączenie w minimalistycznym stylu.

Zestaw Z260 przykuwa wzrok prostotą i uniwersalnością wykonania. Funkcjonalny kwadratowy stół rozkładany S21 na nogach typu "pająk" łączy sie ze zgrabnymi krzesłami drewnianymi Olek z tapicerowanym siedziskiem.

Stół S21 to kwadratowy stół rozkładany inspirowany industrialnym, który narodził się w latach 50tych w USA. Początkowo wywołał go przymus wykorzystania pomieszczeń przemysłowych i mebli z fabryki. Dziś jest synonimem luksusu i wolności. Podkreśla minimalizm i otwarte przestrzenie.
Nogi stołu wykonaliśmy z drewna bukowego. Jest ono niezwykle gładkie po obróbce i po pokryciu farbą kryjącą - do złudzenia przypominają nogi metalowe. Buk jest surowcem trwałym, twardym i wysoce odpornym na uszkodzenia.
Blat to solidna płyta MDF pokryta naturalnym fornirem dębowym. Prosty rant poszerzono aż do 5cm przez co mebel zyskuje wizualnej ciężkości.
Stół wykonujemy w czterech wariantach wielkości blatu:
-80x80cm,
-90x90cm,
-100x100cm,
-110x110cm.
Płyta blatu rozsuwa się w połowie i może być wydłużona przy pomocy wkładek jednej, dwóch lub trzech wkładek o długości 45cm.

Stół możemy wybarwić na dowolny kolor z naszej palety zarówno jednolicie, jak i w dwóch różnych kolorach blat i nogi.

Krzesło Olek zachwyca prostymi i ergonomicznymi kształtami. Wygięte oparcie z głębokim łukiem to gwarancja wygody. Szkielet krzesła wykonany jest z twardego i odpornego na uszkodzenia buku, co zapewnia trwałość na lata. Wygodne siedzisko wypełnia sprężysta pianka tapicerska. Możemy je obić dowolnym materiałem z naszej oferty lub powierzonym przez klienta.

Zestaw Z260 to niezwykle ciekawa propozycja do salonu, jadalni, biura lub restauracji. Podkreśla wnętrza nowoczesne, akcentuje industrializm, nawiązuje do vintage.

Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 79 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 48 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 46 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 47 cm
Szerokość siedziska 43 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 80 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 80 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 125 cm
Rozstaw nóg: 125 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z260

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane