1. Zestaw stół i krzesła Z262 • SalonMeblowy.net.pl

Zestaw stół i krzesła Z262

Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Czarny, Boss 12
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3044 PLN
brutto
Skład wariantu zestawu:
Tapicerka: Zamów próbki
Kolor drewna: Zamów próbki
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Nietuzinkowy nowoczesny zestaw z tapicerowanymi krzesłami z litego dębu dla wymagających.

Zestaw Z262 to bardzo nowoczesna propozycja dla osób ceniących naturalne surowce i minimalizm. Krzesła wykonane z litego dębu idealnie współgrają z naturalnym fornirem dębowym na blacie. Nogi stołu wykonane z buku - są tak gładkie, że do złudzenia przypominają nogi metalowe - charakterystyczne dla stylu industrialnego.

Kwadratowy stół S21 otwarcie nawiązuje do wzornictwa przemysłowego. Solidna płyta MDF dzięki wzmocnieniu grubym fornirem dębowym i poszerzonemu do 5cm rantowi imituje masywny plaster drewna. Blat wykonujemy w czterech wariantach wielkości:
- 80x80cm,
- 90x90cm,
- 100x100cm,
- 110x110cm.
Jednocześnie możemy go wydłużyć przy pomocy jednej, dwóch lub trzech wkładek o długości 45cm. Stół rozkłada się na grubych prowadnicach z mechanizmem kulkowym, co gwarantuje stabilność nawet przy pełnym rozłożeniu.
Wkładki przechowujemy osobno.
Stół możemy wybarwić na dowolny kolor z naszej palety zarówno jednolicie, jak i w różnych kolorach blat i nogi.

Solidne krzesło dębowe Split intrygują szlachetną linią idealnie obrobionego litego dębu w stelażu krzesła. Wysokie tapicerowane siedzisko przyciąga wzrok i zapewnia wielogodzinną wygodę. Komfortu dodaje częściowo tapicerowane oparcie i jego ergonomiczne wygięcie.
Krzesło możemy obić dowolnym materiałem z naszej palety lub powierzonym przez klienta.

Zestaw Z262 z rozkładanym kwadratowym stołem i tapicerowanymi krzesłami z litego dębu to ciekawa propozycja do biur i mieszkań jako dopełnienie nowoczesnych aranżacji.Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Siła dębu

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 95 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 54 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 35 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 41 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 44 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 0
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 0
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 0
Szerokość: 0 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z262

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane