Zestaw stół i krzesła Z264L

Nowość
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3008 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw Z264 to połączenie stołu S19L z krzesłami drewnianymi Olek.

Zestaw Z264L to ciekawe połączenie stołu okrągłego S19L i wykonanych w stylistyce retro krzeseł drewnianych Olek. Całość prezentuje się bardzo atrakcyjnie i jednocześnie uniwersalnie, dzięki czemu zestaw można wstawić do jadalni, salonu czy nawet restauracji.

Stół okrągły rozkładany S19L to laminowana wersja okrągłego stołu rozkładanego S19. Stół ten dobrze wpisuje się w wystrój wnętrz minimalistycznych lub loftowych. Laminowana płyta meblowa, której użyliśmy do produkcji blatu, pozwoliła na obniżenie kosztów produkcji, dzięki czemu stół jest tańszy. Drugą zaletą użycia laminatu jest możliwość zastosowania obszernej palety modnych kolorów, co ułatwi dopasowanie do np. paneli podłogowych.
Stół jest dostępny w trzech wariantach średnicy blatu:
- 90cm,
- 100cm,
- 110cm.
Do każdego wariantu standardowo dodajemy trzy wkładki po 45cm każda.

Krzesła drewniane Olek są lekkie i uniwersalne. Świetnie się wpisują w nowoczesne wnętrza. Swoim stylem nawiązują do dwudziestolecia międzywojennego i wczesnymi latami powojennymi, co podkreśla ich charakter vintage.
Krzesło Olek posiada szkielet wykonany z drewna bukowego, co gwarantuje dużą trwałość mebla. Siedzisko jest tapicerowane i wypełnione sprężystą pianką poliuretanową. Do obicia możemy użyć dowolnego materiału dostępnego w naszej ofercie lub w tkaninie powierzonej przez klienta.Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 79 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 48 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 46 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 47 cm
Szerokość siedziska 43 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 135 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z264L

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane